הצמחת שיער מחדש

כיום חוקרים יודעים להגיד כי התקרחות נגרמת בשל גן שמועבר בתורשה כחלק מעץ ה- DNA המשפחתי. אבל להתקרחות יש גם גורמים נוספים כמו לחץ ומתח, ולצערנו במדינת ישראל אנחנו חיים תמיד תחת סטרס קיומי כלשהוא. תוסיפו לכך משתנים שונים מחיי העולם המודרני כמו פקקים, עומס עבודה, לחץ כלכלי ותזונה לקויה, שגם היא משפיעה רבות על נשירת השיער והחלשות השורשים, ותבינו מדוע אין פלא שהגברים הישראלים נוטים להקריח יותר מגברים אחרים בעולם.

אז מה כן אפשר לעשות בנידון?
למזלנו, עם התקדמות הטכנולוגיה המודרנית והרפואה, נעשו כמה פריצות דרך בתחום הצמחת השיער וחיזוק שיער דליל. ישנן כמה שיטות לחיזוק השיער, חלקן מסובכות יותר ומצריכות התערבות רפואית, כמו השתלת שיער בניתוח או מעבר תקופתי עם קרן לייזר על הקרקפת לעידוד צמיחת זקיקים, ועד לשיטות שנויות במחלוקת כמו ציור זיפי שיער על הקרקפת כקעקוע קבוע.

אבל לפעמים הפתרון הוא יותר פשוט ממה שאנחנו חושבים ומצריך התערבות מינימלית.

כיום ישנם בשוק מגוון של תכשירים, בצורת קרמים, משחות וכדורים, אשר נטילה יומיומית שלהם, גם אם  לתקופה מוגבלת, יכולה להביא לתוצאות מדהימות מעצירת הנשירה וייצוב השיער עד לעידוד צמיחה חוזרת של השיער.

היכן ניתן לקנות תכשירים אלה?
המודעות להצמחת שיער אצל גברים ונשים גוברת כל העת ובהתאם לכך ניתן למצוא עוד ועוד ספקים של תרופות ותכשירים המיועדים להצמחת שיער, שחלק מהם עובדים וחלק לא. חשוב לבחור היטב את המוצר המתאים שיביא לתוצאה הרצויה, ללא תופעות לוואי, כמו שיעור יתר במקומות לא רצויים בגוף או אין אונות. ההמלצה שלנו היא לעבור את התהליך במכון מוסמך ומורשה בתחום.

מכון "שורשים" איספק לכם את כל הליווי המקצועי הדרוש, ומתחייב להחזר כספי במידה ולא יראו תוצאות.