"שורשים" – השיטה החדשה להחזיר את השיער

כנראה התחלתם לאבד שיער בשלב מוקדם, וכנראה שכבר נכוויתם מהמכונים הרבים המציעים פתרונות שלא מצליחים, בהרבה כסף שלא חוזר. כנראה, כרגע, איבדתם תקווה שהשיער שלכם יוכל לשוב למה שהיה, או לפחות להיות מלא יותר.
בדיוק בשביל אנשים כמוכם, אנשים שלא מוכנים שיעבדו עליהם, אנשים שרוצים לראות תוצאות – הוקמה חברת "שורשים".

מה, בעצם, קורה?

קודם כל, כדאי להבין למה גברים רבים מאבדים משיערם. הרבה מהמחקרים בתחום נשירת השיער הגברית מראים כי הגורם העיקרי להתקרחות נקרא די הידרו טסטוסטרון, או בקיצור DHT. ה-DHT הוא אחת הנגזרות של הורמון הטסטוסטרון הגברי, אותו הורמון שאחראי לשיעור הגוף לנער בגיל ההתבגרות, ועוד סממני גבריות רבים. בניגוד לצורתו המקורית, ה-DHT פוגע בשורש השערה ומכווץ אותו, מה שגורם, עם הזמן, לשורש להצטמק, להתנוון ולמות – ולשיער לנשור, ולהיעלם. יחד עם ה-DHT עובד גורם נוסף, האנזים אלפא 5 רדוקטאז. בלא להיכנס לפרטים מסובכים, האנזים אחראי על מעבר הטסטוסטרון לאזורים שונים בגוף, ובמקרה שלנו לקודקוד הראש ולמפרצים, שם מרבית הגברים נוטים לאבד את מרבים השיער, ולהפיכת הטסטוסטרון ל-DHT. בלי האנזים, אין DHT, ובלי DHT – אין איבוד שיער.

ראוי לציין כי ישנם גורמים נוספים המשוערים כתורמים לאיבוד שיער בגיל צעיר, כמו סטרס, תזונה לקויה, מוצרי שיער מקובלים ועוד. לכן, כבר שינוי באורח החיים ושימוש בתכשירי שיער ללא מלחים או סטרואידים יכולים, לכל הפחות, לשפר את המצב ולהאט את הנשירה.

"שורשים" באים לעזרה!

מה מיוחד במוצר החדש של חברת "שורשים"? המוצר תוקף את הבעיה ממספר כיוונים. בראש ובראשונה, המוצר בא בצורת רולר, המסייע לפזר את התמיסה בצורה יעילה יותר ברחבי הקרקפת, ומחדיר את התמיסה עד לשורש השערה. מה התמיסה עושה? התמיסה, בשילוב עם הרולר, מסירה רעלים ועודפי שומן, היכולים להפריע לצמיחת השיער ואף לגרום לפריחות וגירויים. בנוסף, התמיסה מסייעת לזרימת הדם בשורש השיער, ובכך עוזרת לשיער שלכם לנשום, להשתקם, ולהזין את עצמו.

אבל החלק המעניין ביותר בסיפור הוא השפעת התמיסה על אותו DHT שהוזכר קודם, או יותר נכון – ההשפעה על הטסטוסטרון. בתמיסה ישנם גורמים צמחיים רבים, שמונעים בעצם מהטסטוסטרון להפוך ל-DHT, בעזרת מניעת הפעילות של אותו אלפא רדוקטאז, ומונעים את ההגעה שלו לזקיק השיער. כך, הרולר של "שורשים" עוזר לכם לפתור את הבעיה – הישר מהשורש, ועד לקצה השערה.

 

 

כאן בשבילכם

מלבד מוצר יעיל ומהפכני, חברת "שורשים" עושה כמיטב יכולתה להקל ולעזור לכם כמה שאפשר. לחברה יש מוקדי ייעוץ אונליין לכל שאלה ובעיה, אך היא אינה מחייבת אתכם לבוא לפגישות ייעוץ מתישות רק בשביל לקחת מכם עוד כמה שקלים. זאת ועוד, החברה כל כך בטוחה ביעילות המוצר שלהם, שהם מוכנים להתחייב להחזיר לכם את הכסף בחזרה במידה והמוצר אינו יעיל, לפי הרגשתכם ודעתכם האישית.

עם "שורשים" – אף אחד לא יוצא מופסד.

אהבתם את זה?

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב twitter
Share on Twitter
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin
שיתוף ב pinterest
Share on Pinterest