* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

התקרחות - גורמים, מניעה וטיפול

התקרחות גברית (התקרחות אנדרוגנטית) היא סוג נשירת השיער הנפוץ ביותר בעולם, אז אתם לא הראשונים שסובלים מזה, ובטח לא האחרונים! אם אתם תוהים מה הסיבות שמובילות להתקרחות, או איך אפשר את לאבחן מוקדם את הסימנים שמצביעים על הכיוון, ולטפל בתופעה כמה שיותר מוקדם כדי למנוע (או לפחות לדחות) את התהליך, אז הגעתם למקום הנכון! הנה כל מה שרציתם לדעת על התקרחות ולא היה לכם את מי לשאול:

הגורמים להתקרחות, אבחון מוקדם ומניעה

הגורמים להתקרחות

האחראים העיקריים להתקרחות הם גנטיקה והשפעות הורמונליות, אז קודם כל – אל תכעסו על עצמכם (אולי אפשר לכעוס קצת על אבא ואמא 😊). זה אומר שאם מישהו מבני משפחתכם סובל מהתקרחות, אז יש סיכוי לא מבוטל שגם אתם תחוו זאת. מה בנוגע להשפעה ההורמנלית שהזכרנו מקודם? אז תכירו: הורמון בשם DHT הוא הורמון אשר ממלא תפקיד משמעותי וניכר בהליך ההתקרחות הגברית (זאת אומרת שבהקשר של ההתקרחות – אנחנו לא אוהבים אותו!). הוא מכווץ את זקיקי השיער ומקצר את מחזור צמיחת השיער, מה שבתורו גורם להתקרחות. 

אבל זה לא הכל. ישנם גורמים שאינם תלוים באף אחד, כמו למשל הגיל. גילכם הינו גורם משמעותי המשפיע על נשירת שיער, ועלול לגרום להתקרחות: ככל שאנחנו מתבגרים, כך גם הסבירות שנתחיל להקריח גדלה בהתאם. נכון שעד עכשיו היה כיף “להאשים אחרים”? אנחנו בטוחים שכן 🙂 אבל צריך להכיר בעובדות: יש גם דברים שאתם יכולים להשפיע עליהם באופן ישיר כדי למנוע / לדחות / לצמצם את תופעת ההתקרחות על ראשכם. זה בא לידיי ביטוי בעיקר בשגרה ובאורח החיים שלכם: מי שנמצא בהרבה סטרס, מעשן ואוכל באופן לא מאוזן לא עושה חסד עם השיער שלו ולמעשה מעודד התקרחות.

התקרחות
נשירת שיער

מניעת ההתקרחות

התקרחות היא תופעה נפוצה ומוכרת, וכמו שאמרנו קודם, אתם לא הראשונים ולא האחרונים לסבול ממנה.

האם אפשר למנוע מהתקרחות להופיע?

חשוב שתדעו שיש מס’ פעולות שתוכלו לעשות כדי למנוע, או כדי להאט את קצב ההתקדמות של הגעת הקרחת: 

  • טיפוח השיער והקרקפת: השתמשו בתכשירים לטיפול בהתקרחות. הפורמולה הייחודית של שורשים הינה טבעית ופועלת לעצירת ההתקרחות ולעיבוי השיער הקיים. הטיפול עצמו קליל ואינו דורש מאמץ רב או השקעה מצידכם.
  • שמירה על כושר: כדאי לשמור על כושר ולעסוק בפעילות גופנית לכל הפחות (ובמצטבר) כשעתיים וחצי בשבוע (זה כלל אצבע, ההמלצה יכולה להשתנות בהתאם לגיל, המין וסטטוס רפואי אחר שיש לכם). פעילות גופנית משפרת את זרימת הדם, כולל בעור ובקרקפת עצמה.
  • תזונה: יש להקפיד על תזונה מאוזנת, משולבת פחמימות מלאות, חלבונים, פירות וירקות עשירים בויטימינים ומינראלים וכמובן לשתות הרבה מים. התזונה משפיעה באופן ישיר על הבריאות שלנו, וכך גם על השיער.

אז יש לנו הרבה דברים שאפשר לעשות. אבל מה קורה במידה ונזכרנו מאוחר מדי, ולא הצלחנו למנוע את ההתקרחות בזמן? במידה ותרצו ליצור רגרסיה להתקרחות, אתם תצטרכו לעבור לשלב הטיפול בהתקרחות:

שיטות לטיפול בהתקרחות

ישנם כמה שיטות טיפול בהתקרחות, להלן הפופולריות ביותר:

  • טיפול באמצעות תרופות: ניתן ליטול תרופה בשם ‘מינוקסידיל’ (תרופה ללא מרשם) הפועלת לצמיחת השיער, בקרב נשים וגברים כאחד. תרופה זו משמשת בעיקר לטיפול בהקרחה גברית, ותורמת לעיכוב ההורמונים הגורמים לנשירת השיער (להזכירכם, DHT).
  • טיפול בפלזמה: הטיפול מוכר גם בשם PRP. הוא כולל תהליך בו שואבים כמות דם קטנה מהמטופל, מעבדים אותה לטסיות הדם ומזריקים לקרקפת. טיפול PRP עשוי לתרום לצמיחת השיער.
  • ניתוח השתלת שיער: מדובר בתהליך כירורגי בו מושתלים זקיקי שיער מאזורים בקרקפת בהם יש שיער אל האיזורים הקרחים. זו שיטה יחסית יקרה ופולשנית בהשוואה לדרכים האחרות.
  • שיטה טבעית: השיטות הראשונות מציגות דרכים סינטטיות. מצד שני, שורשים מציעה דרך אלטרנטיבית והרבה יותר בריאה: טיפול באמצעות תרכובות טבעיות נטולות תופעות לוואי וסיכונים.
תרופות לנשירת השיער

האם הדרכים האלו יעילות ב-100%?

לצערכם, כל הפתרונות הסינטטים לא מבטיחים תוצאות מושלמות / התחייבות. לעומת זאת, חברת שורשים דווקא כן לוקחת אחריות * על הצלחת הטיפול ומתחייבת לתוצאות! שורשים חלוצה בתחום הטיפול בהתקרחות ומוכרת בשיטה הטבעית שלה לעצירתה. הפורמולה הייחודית והטבעית פועלת לעצירת נשירת השיער, לעיבוי וחיזוק השיער הקיים. הייחודיות של שורשים: המוצר נרקח מחומרים טבעיים בלבד, והוא מעורר צמיחה מחודשת בזקיקי שיער שאינם פעילים. אי לכך שהתרכובת טבעית לחלוטין, הפתרון שפיתחנו הוא נטול סיכון וללא תופעות לוואי.

שורשים - הפתרון להתקרחות

שורשים מציעה טיפול ביתי, ידידותי למשתמש ומתחייבת למתן תוצאות בתוך 90 יום בלבד!

הטיפול מתחיל  בשיחת אבחון טלפונית קצרה של 20-30 דקות, בה אחד מהיועצים המומחים של שורשים יעריך את מצב נשירת השיער שלכם ויאמוד את מידת התאמתכם לטיפול (וכמובן האם התכשירים שלנו יהיו יעילים עבורכם).

רוצים לשפר את המראה שלכם ולהילחם בנשירת השיער באופן טבעי מבלי להזדקק להליכים פולשניים?


עם שורשים תגלו שיטה פשוטה, יעילה ונטולת סיכונים לחידוש ולתחזוק השיער שלכם, מה שיבטיח את בריאותו לשנים הבאות!

התקרחות
5/5