תקנון האתר

רכישות

ניתן לבצע רכישות באתר באמצעות כרטיס אשראי ישראלי חוקי, חשבון פיי פאל, או באמצעות העברה בנקאית.  אישור לביצוע העסקה בכרטיס אשראי  יתקבל באופן מיידי, לתיבת הדואר האלקטרוני שפרטיה מופיעים בהזמנה. עסקה שבוצעה באמצעות חשבון פיי-פאל או העברה בנקאית, תאושר תוך 24 שעות.

אחריות

אתה מוזמן להרגיש בטוח לחלוטין עם אחריות שביעות הרצון המפורסמת שלנו-

אחריות 90 יום לתוצאות או כסף חזרה*.

אם לאחר שימוש בשיטת שורשים לטיפול בהתקרחות משך חודשיים וחצי לפחות, לא תהיה מרוצה מהתוצאות שקיבלת  –  אנחנו מתחייבים להשיב  את כספך בחזרה (למעט 350 ש”ח דמי טיפול, עמלות ומשלוח).

כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו בתוך 90 יום ממועד קבלת הערכה, להגיד שאינך מרוצה, ולשלוח חזרה, בדואר רשום, את ערכת שורשים שלך (כולל כל המוצרים- מוצרים סגורים, ואריזות מוצרים שנגמרו).

הכסף יועבר לחשבונך  תוך 40 ימי עסקים ממועד הגעת הערכה המוחזרת למשרדינו. בהתחייבות. 

הזיכוי מתבצע באמצעות העברה בנקאית או  זיכוי כרטיס האשראי שלך- בהתאם לאמצעי התשלום בו השתמשת בעת הרכישה.

* אחריות 90 יום לתוצאות או כסף חזרה, ניתנת עבור “ערכת שורשים לגבר” המלאה בלבד, ולא בעבור מוצרים אחרים.

משלוחים

המוצרים שרכשת ישלחו אל ביתך באמצעות חברת משלוחים, ויגיעו אליך, לכל המאוחר,  5 ימי עסקים ממועד אישור העסקה.

באפשרותך לבחור בין קבלתה משלוח עד פתח הבית, לאיסוף החבילה מאחת מנקודות צ’יטה שופ הסמוכות אליך,  בהתאם לנוחיותך.

החזרות

ניתן להחזיר מוצר באריזתו המקורית, מבלי שנפתחה, תוך 7 ימים ממועד ביצוע העסקה, ולקבל זיכוי כספי מלא, בהפחתת דמי משלוח (60 ש”ח), דמי סליקת אשראי (לפי החיוב בפועל שנגבה ע”י גורמי הסליקה ), ודמי טיפול (98 ש”ח).

פרטיות

“שורשים” לעולם לא תעביר את פרטי הנרשמים באתר לצד שלישי כלשהו. השימוש היחיד שייעשה בפרטי הגולשים שנרשמו באתר, יהיה הצגת אינפורמציה ומידע שיווקי שקשור בהתקרחות ונשירת שיער, בהתרם לנושא פנייתם. בכל עת תוכל לבקש להסירך מרשימת התפוצה, ולהפסיק לקבל את המידע האמור תוך 72 שעות.

תנאים כלליים לשימוש באתר

השימוש באתר זה הינו בכפוף להוראות התקנון כמפורט להלן, וכל פעולה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.

האמור בתקנון מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר מתבצע מטעמי נוחות בלבד. אין באמור בתקנון זה בכדי לגרוע מהוראות חוק הגנת הצרכן , התשמ”א -1981 והתקנות שהותקנו מכוחו, ככל שהן חלות על מפעילת האתר (להלן: “ההוראות”) .

אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, בעל אופי מיני, גזעני או בלתי חוקי.

אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי בדרך של משלוח פרסומות או בכל דרך אחרת. כל קשר וירטואלי או אחר של משתמש עם מי מהמשתמשים האחרים באתר, בין שמתבצע באמצעות בהתכתבות בצ’אט ובין בכל דרך אחרת, הם באחריותו המוחלטת והבלעדית של המשתמש.

כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים באתר ו/או בקשר אליו, הן של מפעילת האתר.