* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

השיטה להצמחת שיער ללא סיכון וללא ניתוח

יותר מדי גברים מסתובבים בינינו עם מחשבה אחת שמטרידה אותם: איך מחזירים את השיער לראש? הצמחת שיער לגברים זה נושא כואב מאוד עבור המון גברים שחיים בינינו. אם זו לא מחשבה שמטרידה אותך, אז לך מפה - אנחנו לא אוהבים אנשים כמוך עם גנים של איש מערות. 
תוכן עניינים

הרבה מאיתנו חושבים על השיער שלהם – או ליתר דיוק השיער שהיה להם – יותר מדי שעות ביום. וכשאנחנו מנסים להעביר יד בשיער ונתקלים רק במצח, זה רק מזכיר יותר שאנחנו מקריחים ומתסכל עוד יותר. 

להסתובב במשרד כמו אריה בסוואנה, לשחק אם החברים בסוף השבוע כאילו זה ליגת האלופות ולהיות במיטה כמו יו הפנר. כל זה לא משנה כלום, כשמבט אחד למראה יכול להוריד את כל הביטחון העצמי לרצפה. 

חוסר אונים

גברים שמתחילים להקריח מרגישים חוסר אונים. אם פתאום המכנסיים לא נסגרות עלינו, אפשר לעשות דיאטה. אם פתאום הגוף לא כמו שהיה פעם – יש חדר כושר. אבל מה עושים כשהשיער כבר לא שהיה פעם? למה כשזה מגיע לנשירת שיער טיפול מרגיש כמו משימה בלתי אפשרית?

למה זה בכלל קורה? למה אנחנו מאבדים את השיער שלנו ולמה לפעמים נראה שאין אף פתרון יעיל לנשירת שיער לגברים? או בקצרה – למה זה קורה ואיך למנוע נשירת שיער?

סיבות לנשירת שיער אצל גברים

הסיבה להתקרחות גברים נעוצה בזקיקי השיער שלנו. לכל אחד מאיתנו יש בממוצע כמאה אלף זקיקי שיער על הראש. כל זקיק כזה יכול להוציא כמה וכמה שיערות. 

לצערנו, כמו כל דבר בחיים, גם לזקיקים האלה יש תאריך תפוגה. 

ככל שהשנים חולפות, זקיקי השיער מתבלים, מתכווצים ומפסיקים לייצר שיער. כשהרבה זקיקים מפסיקים לעבוד, זה כבר נראה לעין. 

אבל התבגרות וזקנה אינם הגורמים היחידים להתבלות זקיקי השיער. בעיות הורמונליות, לחץ, חרדה תזונה ובריאות כללית משפיעים גם הם על יצרני השיער שלנו.

התקרחות אצל גברים מתחילה בדרך בחלק הקדמי של הראש. זה גם בדרך כלל הדבר הראשון שגברים מתקרחים שמים לב אליו, בגלל שאת הקרחת הזאת קל לראות כשאנחנו מסתכלים במראה. 

אין מה לעשות, כשזה מגיע לנשירת שיער גברים רבים מעדיפים להתעלם עד שזה כבר בלתי אפשרי.

בזמן שאנחנו מרוכזים בחלק הקדמי של הראש, עשויה להתפתח קרחת גם באזור כתר הראש (איפה שנמצאת הכיפה, למי שחובש). ההתקרחות הזאת כבר נבזית יותר, בגלל שקשה יותר למי שמקריח לראות אותה. אבל כל מי שמסביבו רואה אותה בקלות. 

בדרך כלל, בשלב מסויים שתי הקרחות האלה נפגשות, ואז אותו מקריח נראה פשוט כמו מישהו מפעם.

הרי זה מראה של אבא תשוש, שעובד שעות ארוכות באיזה משרד קטן ומחניק, ועוזר למישהו אחר לעשות כסף. לא דמות שהיינו רוצים להידמות לה, נכון? זוכרים את רד, אבא של אריק ממופע שנות השבעים? אז כזה. 

האמת היא שזה לא חייב להיות ככה. אנחנו כבר בשנת 2020, צעדנו על הירח לפני יותר מ-50 שנה, אנחנו יכולים כל דבר שאנחנו רוצים מכל מקום בעולם בלי לקום מהספה אבל אנחנו לא מצליחים להגיע לחידושים בתחום הצמחת השיער לגברים?

לא יכול להיות שאף אחד לא הצליח להגיע לפריצת דרך בתחום טיפול בנשירת שיער, שמטריד כלכך הרבה אנשים בעולם, נכון? נכון!

אם אתם כבר שנים חיים עם תחושה שהפדחת שלכם כבר לא כמו שהייתה בעבר, אם אתם מרגישים שכולם מנסים להבין קורה עם הראש שלכם, אולי הגיע הזמן שתשנו פאזה. אתם יכולים להחזיר את השיער לראש, ולהסתובב ברחוב כמו אלן דלון. 

זו תופעה שהמון אנשים מתמודדים איתה, ולכן יש המון גורמים, בארץ ובחו”ל, שמנסים למצוא לה פיתרון. 

אם כבר יצא לך לחפש פיתרון שיחזיר לך את השיער לראש, אפשר להניח שנתקלת בכל מיני פרסומות לטיפולים סמי-רפואיים ולתכשירים שונים ומשונים שלא ברור מה היעילות שלהם. אין בכלל מה לדבר על הפתרונות של סבתא. להסתובב עם דבש וביצה על הראש זה פחות הקטע היום.

בין כל האפשרויות האלה בשוק הצמחת שיער לגברים, כיף לראות שיש חברה שכלכך מאמינה במוצרים שלה, שהיא מתחייבת להחזיר את הכסף לכל לקוח שאינו מרוצה. 

הסיבה לכך, אגב, שכמעט כל הלקוחות מרוצים מאוד.

המוצר המהפכני של שורשים כבר החזיר את השיער לראשם של אלפי לקוחות מרוצים. קרוב ל-16 אלף לקוחות, אם לדייק. 

לצערם של גברים רבים, ערכת הטיפול בהקרחה של שורשים לא מתאימה לכל אחד. כדי לדעת אם היא יכולה להתאים עבורך, עליך לשאול את עצמך 3 שאלות:

  1. האם באזורי ההתקרחות שלך יש עדיין שיער דליל?
  2. האם אתה בגילאי 40-21?
  3. האם נשירת השיער החלה בשבע השנים האחרונות. 

אם ענית על לפחות אחת השאלות האלה תשובה שלילית, המוצר המהפכני של שורשים לא מתאים לראש שלך.

לעומת זאת, אם שלוש השאלות האלה מתארות את הקרקפת שלך בדיוק – אתה הולך ליהנות משיפור במצב השיער שלך בתוך חודשים בודדים.

למעשה, שלוש השאלות האלה מספיקות כדי להבין משהו מאוד חשוב לגבי ההתקרחות שלך: מה מצב זקיקי השיער והאם הם יכולים לחזור לעצמם. אם זקיקי השיער הגיעו למצב בלתי הפיך – ייתכן והטיפול של שורשים, כמו גם טיפולים אחרים, לא יהיה יעיל עבורך. 

הסיבה לכך נעוצה בכך שערכת הצמחת שיער לגברים של שורשים מכילה נוסחה ייחודית שמשקמת את זקיקי השיער ומחזירה אותם לפעילות תקינה. 

טיפול טבעי להצמחת שיער מחדש

השיטה די פשוטה, האמת. החומרים הפעילים בשמפו של שורשים מנקה עודפי שומן ורעלים שונים שמצטברים על הקרקפת של כל אחד מאיתנו. הצעד הזה חיוני כדי לסייע לפורמולה הייחודית לחדור אל הקרקפת ולהגיע עד זקיקי השיער.

במקביל, הרולר שמגיע בערכה נועד להמריץ את הדם באזור זקיקי השערות, כדי להמריץ את מעבר החומרים החיוניים לשיקומם. 

כך, באמצעות ניקוי יסודי של הרעלים והשומנים מהקרקפת והשימוש ברולר הייחודי, החומרים הפעילים בנוסחה של שורשים מגיעים עד לזקיקי השערות ומחזירים את החיוניות שאיבדו עם השנים.

לערכה של שורשים יש יתרון גדול על פני תכשירים אחרים בשוק מניעת התקרחות לגברים מכיוון שהיא מכילה רכיבים טבעיים בלבד. בכך היא מונעת תופעות לוואי שעלולות להיגרם בגלל כל מיני תרכובות כימיות שנמצאות בתכשירים אחרים ועשויות לפגוע בעור הקרקפת ובזקיקי השיער עצמם.

במקום לנסות מוצרים כימיים שעלולים לגרום ליותר נזק מתועלת, או לעשות טיפולים סמי-כירורגיים בקרקפת בעלות גבוהה מאוד – נסו את הערכה של שורשים והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים שנהנים להביט בכל בוקר במראה.

הערכה של שורשים מעניקה לנשירת שיער טיפול טבעי

בשורשים מאמינים שמתחת לשיער עשיר ומלא נמצא אדם מרוצה ומאושר, ולכן אם ניסיתם את הערכה ואתם לא מרוצים מהתוצאות – דברו איתנו ונחזיר לכם את הכסף. ככה פשוט.

הצמחת שיער ללא סיכון
5/5

רוצה פרטים נוספים על המוצרים של שורשים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

חברת שורשים מחזיקה בפטנט חדשני המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה ומעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. כל זה בטיפול ביתי טבעי ופשוט המוגן היגיינית ע״י כל תקנות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שורשים:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

האם מפרצים בשיער ניתנים למניעה?

מפרצים בשיער הם תופעה שמטרידה גברים רבים, במיוחד כאשר מתחילים להבחין בשינויים בקו השיער. התקרחות גברית היא נושא רגיש המשפיע על הביטחון העצמי ועל הדימוי האישי. השאלה המרכזית היא האם ניתן למנוע את הופעת המפרצים או לפחות להאט את התהליך.

קרא עוד »

 10 דרכים טבעיות להקלה על אלופציה אראטה בזקן

אלופציה אראטה היא מצב רפואי שבו מערכת החיסון תוקפת את זקיקי השיער, מה שגורם לנשירת שיער באזורים שונים בגוף, כולל הזקן. מצב זה יכול להיות מתסכל ומביך עבור רבים, במיוחד כאשר מדובר בזקן – סמל לגבריות וביטחון עצמי. במקום לפנות לטיפולים כימיים או תרופות, ישנן דרכים טבעיות רבות שיכולות לעזור להקל על המצב ולעודד את צמיחת השיער מחדש.

קרא עוד »

השפעות הנפשיות של אלופציה

נשירת שיער, או אלופציה, היא תופעה שיכולה להופיע בכל גיל ולהשפיע על גברים ונשים כאחד. מעבר להשפעות הפיזיולוגיות של התהליך, אלופציה יכולה להוביל למתח נפשי וסטרס ולהשאיר חותם נפשי עמוק, כמו כן, משפיעה על דימוי העצמי והתפיסה החברתית של הפרט. 

קרא עוד »

עולם ללא שיער: הסבר על אלופציה קונגניטה ועוד…

ההבנה של המכניזם הגנטי המעורב בהתפתחות המצב יכולה לסייע באבחון מוקדם ובהתאמה של אסטרטגיות טיפול אפשריות. אף על פי שאין כיום טיפול המאפשר לשחזר את צמיחת השיער באופן מלא, פתרונות תמיכה והתמודדות יכולים לשפר את איכות החיים ולסייע לאנשים להרגיש טוב יותר עם מראהם ועם עצמם.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר: