* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

“התקרחות גברית כמעט עלתה לי בקריירה”: הסיפור המפתיע של רועי מגבעתיים

"בחיים שלי לא חשבתי שהחיים שלי יקבלו כזאת תפנית בזכות הצמחת שיער במפרצים". במשפט המפוצץ הזה בחר רועי אהרון, בן 35 מגבעתיים, לפתוח את הראיון איתו.
תוכן עניינים

אני בכלל התקשרתי אליו כדי לדבר איתו על החיים של רווק שגרתי, הייטקיסט מגבעתיים ועל עולם הדייטינג של לפני ותוך כדי הקורונה. מה שקיבלתי ממנו היה שיעור בהגשמה עצמית, ודוגמא מאלפת לכוח שאפשר לקבל מטיפול בנשירת שיער.

אהרון עובד בחברת טכנולוגיה מוכרת שיושבת, איך לא, בהרצליה פיתוח. לפני חצי שנה הוא החליף את הנסיעה באוטובוס במכונית חדשה, מהניילונים.

החיים של כולנו השתנו בתקופה האחרונה. ברי המזל עדיין עובדים מהבית, והרבה אנשים חוששים מהעתיד הכלכלי שלהם. איפה זה תופס אותך?

“האמת שקשה לי לראות מה הולך מסביבי. יש לי חברים שאיבדו את ההכנסה שלהם ומנסים להבין איך לשמור את הראש מעל המים”, מספר אהרון, “אבל לי יש מזל – אני עובד, מהבית, מרוויח כרגיל, ואפילו יש לי יותר זמן כי אני לא תקוע בפקקים”.

החיים נפגעו בגלל נשירת שיער

“בכל יום שאני קם בבוקר, פותח את המחשב ומתחיל לעבוד – אני אומר ליקום ‘תודה’ שיש לי את העבודה הזאת. מבחינתי זה לא ברור מאליו”.

רועי מספר איך הגיע למשרה שלו, ועל הזינוק המפתיע בקריירה שלו. מבחינתו, זה סיפור ארוך שהשורשים שלו נעוצים עוד בימי הלימודים, ועבר תהפוכה של ממש בשנים האחרונות. 

“הייתי בחור די רגיל בבית ספר. היו לי ציונים סבבה, אבל לא הייתי איזה תותח, לא בלימודים וגם לא בקטע חברתי. זה לא שהייתי דחוי או משהו כזה. מצד שני, גם לא הייתי בין המקובלים”.

“באוניברסיטה זה השתנה – לרעה”, ממשיך רועי, ואפשר לשמוע איך הקול שלו נהיה חלש יותר, כאילו הוא מנסה להימנע מהזיכרונות, “התחלתי להקריח”.

לא נעים להגיד את זה, אבל יש דברים גרועים יותר מקרחת

רועי צוחק. “זה נכון, אבל בשבילי זה היה נוראי. הייתי כל היום עסוק בשיער שלי, ושנאתי את איך שאני נראה. לאט לאט גם מצאתי את עצמי יותר לבד. פעם חשבתי שזה בגלל השיער שלי, היום אני חושב שאולי אני הרחקתי אנשים מעלי בגלל השיער שלי. התקרחות גברית זה לא משהו שרציתי לנפנף בו”.

“המזל שלי היה שבגלל שמצאתי את עצמי לבד חלק לא קטן מהזמן, היה לי זמן להשקיע בלימודים. אז הציונים שלי דווקא היו סבבה, וככה הצלחתי להשתלב מהר יחסית בעולם ההייטק”, מספר רועי. 

נשמע שדווקא זה עזר לך

“אפשר לראות את זה ככה”, עונה לי אהרון, “אבל האמת היא שלטווח הרחוק, הקרחת שלי פגעה בי גם מבחינה תעסוקתית”.

רועי סיפר לי כיצד המראה שלו הוריד את הביטחון העצמי שלו, עד שהוא כבר לא ניסה ממש להתבלט בעבודה. “הייתי מגיע, עושה את העבודה שלי והולך”.

והוא שילם על זה מחיר. בשש השנים הראשונות בעבודה – כל מי שהיה לידו התקדם לתפקידים בכירים יותר, ורק הוא נותר בתפקיד זוטר.

חברת שורשים התגלתה כפיתרון מצוין

“ההתעסקות שלי בשיער הכניסה אותי ללופ שלאט לאט פגע בי בהמון תחומים אחרים”, מספר רועי, “לא היה לי נעים לבקש קידום, לא היה לי נעים לבוא לערבי חברה ובטח שלא היה לי נעים ליד הבנות במשרד”.

ואיך היה מבחינה רומנטית?

“היה מדהים! הייתי יוצא עם עצמי לסרט רומנטי בטלויזיה בסלון”, צוחק רועי בציניות, “על איזה רומנטיקה את מדברת?”

“לא היו לי דייטים. בשלב מסוים נרשמתי אפילו לטינדר, עשיתי לייק לכמה בנות אבל אף אחת לא החזירה לי לייק. אחרי כמה זמן פשוט הייתי נכנס לאפליקציה כדי להסתכל על הבנות ולעשות אנלייק – כי בשביל מה?”

אתה מדבר על כל הבדידות הזאת בלשון עבר, מה השתנה?

“במילה אחת: שורשים”

ובכמה מילים?

“טיפול לשיער של שורשים. לפני 5 שנים בערך החלטתי שנמאס לי, ושאני לא יכול להמשיך ככה יותר”. אהרון תיאר בפני את המסע אליו יצא בדרך לשנות את החיים שלו. 

הוא התחיל דווקא מטיפול פסיכולוגי –  “זה מה שהכרתי מהטלויזיה” – והמשיך במדיטציה. הוא ניסה גם NLP ועוד כל מיני מטפלים שונים ומשונים, שכל אחד נטע בו תקווה לחיים של ביטחון עצמי. 

“באותם ימים עדיין נסעתי באוטובוס, ופתאום באחת הנסיעות פגשתי חבר מהילדות. קשקשנו קצת בנסיעה, ואז שם לב לכובע שהיה לי”. אותו חבר ילדות סיפר לו שגם הוא התמודד עם התקרחות, אלא שהוא מצא פיתרון. 

הפתרון הזה היה טיפול נגד נשירת שיער לגברים, חיזוק שיער וגם איבוד שיער של חברת שורשים. מדובר בערכה שכוללת שמפו עם נוסחה מיוחדת ורולר ייחודי שממריץ את זרימת הדם סביב זקיקי השיער. 

רועי כלל לא האמין לאותו חבר בהתחלה, עד שהוא שלף את הסמרטפון והראה לו תמונות מפעם. “היו לו מפרצים יותר גדולים משלי בתמונה, אבל מולי ראיתי מישהו עם שיער מלא. הוא הסביר לי איך למנוע נשירת שיער”.

הוא יצר קשר עם שורשים והזמין את הערכה. “הייתי מאוד סקפטי. זה מסוג הדברים האלה שתמיד מרגישים לי בולשיט, אבל היי – יצא לי לדבר עם דוגמא חיה, אז החלטתי לנסות. לפני כן לא חשבתי בכלל על טיפול בנשירת שיער”, אמר. 

הערכה של שורשים לא מתאימה לכל אחד. כבר בכניסה לאתר החברה, הגולשים נשאלים שלוש שאלות: האם יש עדיין שיער דליל באזור המקריח, האם הם בני 21-40 והאם הנשירה החלה בשבע השנים האחרונות. 

הנוסחה הייחודית של שורשים מבטיחה אפס תופעות לוואי, פרט לאדמומיות קלה לאחר השימוש, שנעלמת לאחר כמה דקות. 

זאת, בניגוד לתכשירים אחרים להצמחת שיער שעלולים לפגוע בפוריות ובאון הגברי, לגרום לצמיחת שיער במקומות לא רצויים, צלקות ועוד. 

“התחלתי להשתמש בערכה ולאט לאט שמתי לב לשינוי. נכון, זה לא קרה ברגע, אבל פתאום אחרי חודש או חודשיים, התחלתי לראות שינוי. פתאום נראה שצומחות שיערות חדשות איפה שעד לאחרונה היו מפרצים”.

מסתבר שמה שרועי היה צריך בשביל להקפיץ את החיים שלו קדימה לא היו מטפלים כאלה או אחרים – אלא פשוט טיפול להצמחת שיער. מרגע שהשיער חזר – גם הביטחון העצמי חזר לחייו. “אני לא מאמין שבכל השנים האלה לא שאלתי את עצמי מה עוזר לנשירת שיער, ולא חיפשתי טיפול נגד נשירת שיער לגברים”.

“זו היתה תקופה מדהימה. אני לא אשכח את הרגע הראשון אחרי טיפול טבעי בנשירת שיער, שהלכתי ברחוב ליד הבית, ופתאום קלטתי מישהי בוחנת אותי בזוית העין. הייתי מאושר!”.

“שמונה חודשים אחרי שהתחלתי את הטיפול חזרתי לטינדר”, ממשיך רועי, “החלפתי את התמונות שלי, כמובן, והתחלתי פשוט לעשות סווייפ ימינה לכולן”.

“אחרי יומיים פתאום קיבלתי לייק בחזרה. אז הבנתי שהחיים שלי הולכים להשתנות”.

אהרון ממשיך ומספר שהשינוי לא התרחש רק בתחום הרומנטי. לאט לאט הוא צבר ביטחון גם בעבודה, היה פעיל חברתית ואפילו הפך למסמר הערב של אחד מערבי החברה. “הלכנו לקריוקי והשתכרתי. אולי עדיף לא להרחיב על זה”.

“קיבלתי קידום בעבודה, הפכתי למנהל המחלקה שעבדתי בה לפני כן. היום אני מבין כמה מזל היה לי – אם לא הייתי מקבל את הקידום הזה, הייתי היום בחל”ת. את קולטת שבזכות הטיפול בהתקרחות גברית והצמחת שיער שמרתי על העבודה שלי?”.

“אם עדיין הייתי אותו רועי עם אותה התקרחות בקודקוד – לא הייתי מתקדם בעבודה. אני בטוח בזה”, סיכם אהרון.

מעט לפני שניתקתי את הטלפון, שמעתי קול של אישה ברקע. 

“זאת ההיא שעשתה לך לייק בטינדר?”

“אחת מהן”, לחש. לא יכולתי שלא לשמוע את החיוך שלו מהצד השני של הקו.

רוצה פרטים נוספים על המוצרים של שורשים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

חברת שורשים מחזיקה בפטנט חדשני המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה ומעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. כל זה בטיפול ביתי טבעי ופשוט המוגן היגיינית ע״י כל תקנות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שורשים:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

דרכים לשמור על בריאות השיער והקרקפת בגיל המבוגר

בעולם המודרני, שבו המראה החיצוני תופס מקום חשוב בחיי היומיום, שמירה על בריאות השיער והקרקפת הופכת לנושא מרכזי בתחום הטיפוח האישי. עם התקדמות הגיל, נתקלים רבים באתגרים כמו נשירת שיער, שיער דליל ואף התקרחות. אך האם ניתן להאט את התהליכים הללו ואף להפוך אותם? במאמר זה נצלול לעומקם של מגוון פתרונות טבעיים ויעילים, ונכיר את הפורמולה המהפכנית של ‘שורשים’, המבטיחה לשנות את כללי המשחק בתחום בריאות השיער והקרקפת, גם בגיל המבוגר.

קרא עוד »

שורש הבעיה: איך מתמודדים עם אובדן שיער

בעידן שבו המראה החיצוני תופס מקום מרכזי בתרבות שלנו, אובדן שיער עלול להיות חוויה מטלטלת לרבים. זהו לא רק עניין של שינוי במראה, אלא גם עניין בעל השפעה על הזהות, הביטחון העצמי ולתחושת הבריאות שלנו. 

קרא עוד »
יתרונות וחסרונות של השתלת שיער

כל מה שרציתם לדעת על השתלת שיער

השיער שלנו חשוב לנו, הוא חלק עיקרי מהמראה החיצוני שלנו והוא משפיע רבות על ההערכה העצמית שלנו. נשירת שיער עלולה להיות תהליך לא נעים, ואחת מהדרכים לשקם ולהחזיר את השיער שאבד היא ביצוע השתלת שיער. במאמר זה נצלול לעומק הדבר ונבין מהי השתלת שיער, באילו מקרים נבצע אותה ומהם היתרונות והחסרונות בה.

קרא עוד »
התקרחות

נשירת שיער פתאומית

לשיער שלנו יש חשיבות גבוהה, הוא יכול לשקף בעבורנו (ובעבור אחרים) את הזהות שלנו, את מי שאנחנו ואת הבריאות שלנו. נשירת שיער פתאומית היא חוויה לא נעימה והרבה פעמים גם מלחיצה בעבור מי שחווה אותה. במאמר זה נעמיק בתופעה כדי להבין מהי נשירת שיער פתאומית, כיצד נוכל לאבחן אותה בזמן, מה יכול לגרום לה ומה ניתן לעשות כדי לטפל בה.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר: