* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

האם שמן מנטה באמת יעיל לנשירת שיער?

כאשר אנחנו יוצאים למסע אחורה בזמן אנו רואים לא מעט תרבויות מייחסים לשמן המנטה סגולות של ממש. בשנים האחרונות אנו רואים חזרה של שמן המנטה לאופנה וניתן להגיד היום בפה מלא שהוא חזר בחזרה אל העולם שלנו ובגדול. שמן המנטה בעל סגולות רבות, ביניהם ניתן לראות לא מעט חומרים אנטי דלקתיים, משככי כאבים ואף בעל יתרונות לטיפול בבעיות שיער וקרקפת. על מנת לא להשאיר אתכם בערפל החלטנו לרכז עבורכם את כל המידע האינפורמטיבי אודות שמן המנטה ולמה הוא יעיל לשיער שלכם.
תוכן עניינים
שמן מנטה לנשירת שיער

הכר את שמן המנטה

מנטה הוא למעשה זן של צמח הנענע ומנטת מים, כאשר אנו לוקחים את חלקי הצמח אנו מזקקים שמנים אתריים אשר מכילים הרכב מנטול שיכול להגיע עד ל – 50%. 

מינוקסידיל או שמן מנטה

לא מעט גברים הסובלים מנשירת שיער שמעו על “מינוקסידיל”, מינוקסידיל היא למעשה תרופה כימית אשר יש לשים על קרקפת השיער במטרה להגביר את צמיחת השיער ו/או למנוע נשירת שיער. לא מעט מחקרים הוכיחו כי שמן מנטה יעיל אף יותר מתמיסת מינוקסידיל, יחד עם זאת מדובר בחומר המופק מהטבע וללא תופעות לוואי כלל לעומת מינוקסידיל.

שמן המנטה למעשה מרחיב את כלי הדם השונים באזור הקרקפת וכתוצאה מכך ניתן לראות זרימת דם מוגברת בסביבת זקיקי השיער מה שגורם בטווח הרחוק לעצירת הנשירה ואף צמיחת שיער מחודשת.

לא רק נשירת שיער: בעלת יכולת חיטוי גבוהה

כאשר אנחנו מדברים על שמן מנטה לנשירת שיער אנו לא מדברים על השימוש היחידי, כאשר אנו נכנסים לעובי הקורה אנו רואים לא מעט מחקרים המוכיחים כי שמן המנטה בעל יכולות קוסמיות של ממש לטפל בפטריות, בקטריות, עודפים של שומן המצויים בקרקפת, תאי עור מתים והרשימה כמובן עוד ארוכה. מריחה של שמן המנטה על השיער תעזור לכם להילחם בתאי העור המתים, עודפים של שומן ודלקות פטרייתית הנמצאות על הקרקפת שלכם. כך שמצד אחד ניתן לראות שהיא מסייעת לנשירת שיער היות והיא מרחיבה את כלי הדם ומהצד השני מנקה את כל הפסולת ובונה קרקע פורה לצמיחה מחודשת של שיער.

למעלה מ – 80% מן הגברים יסבלו בשלב כזה או אחר בחיים שלהם מנשירת שיער, אצלנו בשורשים אנחנו מבינים לליבם והחלטנו לשים למטרה לקדם את המודעות והידע בתחום נשירת השיער תוך כדי העשרה בתכנים איכותיים ואינפורמטיביים. אנחנו מאמינים כי לכל גבר יש את הזכות לקבל טיפול איכותי ומהימן בכל הקשור לנשירת שיער ואנו פה על מנת לענות על המענה הזה יחד עם המלצות ואף תכשירים ייעודיים.

רוצה פרטים נוספים על המוצרים של שורשים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

חברת שורשים מחזיקה בפטנט חדשני המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה ומעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. כל זה בטיפול ביתי טבעי ופשוט המוגן היגיינית ע״י כל תקנות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שורשים:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

דרכים לשמור על בריאות השיער והקרקפת בגיל המבוגר

בעולם המודרני, שבו המראה החיצוני תופס מקום חשוב בחיי היומיום, שמירה על בריאות השיער והקרקפת הופכת לנושא מרכזי בתחום הטיפוח האישי. עם התקדמות הגיל, נתקלים רבים באתגרים כמו נשירת שיער, שיער דליל ואף התקרחות. אך האם ניתן להאט את התהליכים הללו ואף להפוך אותם? במאמר זה נצלול לעומקם של מגוון פתרונות טבעיים ויעילים, ונכיר את הפורמולה המהפכנית של ‘שורשים’, המבטיחה לשנות את כללי המשחק בתחום בריאות השיער והקרקפת, גם בגיל המבוגר.

קרא עוד »

שורש הבעיה: איך מתמודדים עם אובדן שיער

בעידן שבו המראה החיצוני תופס מקום מרכזי בתרבות שלנו, אובדן שיער עלול להיות חוויה מטלטלת לרבים. זהו לא רק עניין של שינוי במראה, אלא גם עניין בעל השפעה על הזהות, הביטחון העצמי ולתחושת הבריאות שלנו. 

קרא עוד »
יתרונות וחסרונות של השתלת שיער

כל מה שרציתם לדעת על השתלת שיער

השיער שלנו חשוב לנו, הוא חלק עיקרי מהמראה החיצוני שלנו והוא משפיע רבות על ההערכה העצמית שלנו. נשירת שיער עלולה להיות תהליך לא נעים, ואחת מהדרכים לשקם ולהחזיר את השיער שאבד היא ביצוע השתלת שיער. במאמר זה נצלול לעומק הדבר ונבין מהי השתלת שיער, באילו מקרים נבצע אותה ומהם היתרונות והחסרונות בה.

קרא עוד »
התקרחות

נשירת שיער פתאומית

לשיער שלנו יש חשיבות גבוהה, הוא יכול לשקף בעבורנו (ובעבור אחרים) את הזהות שלנו, את מי שאנחנו ואת הבריאות שלנו. נשירת שיער פתאומית היא חוויה לא נעימה והרבה פעמים גם מלחיצה בעבור מי שחווה אותה. במאמר זה נעמיק בתופעה כדי להבין מהי נשירת שיער פתאומית, כיצד נוכל לאבחן אותה בזמן, מה יכול לגרום לה ומה ניתן לעשות כדי לטפל בה.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר: