* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

נצלו את הזמן לטובת טיפול בנשירת שיער: הריחוק חברתי בשל הקורונה הוא הזדמנות מצוינת לשדרוג הקרקפת

יש המון דברים שמשתנים עם הזמן, אבל יש משהו שלא משתנה כבר המון שנים, למרות כל הטרנדים שחולפים על פנינו: המון גברים לא אוהבים לראות שהם מאבדים שיער. 
תוכן עניינים

אובדן השיער נתפס בעיני גברים רבים כאישור לכך שהם, לא נעים לומר, מזדקנים. כשחושבים על זה לעומק, זה קצת מצחיק. הרי ברור שכולנו מזדקנים. זה מה שאנחנו עושים מהיום שנולדנו.

יש המון גברים שמסתדרים מצוין עם הקרחת שלהם. חלקם מצליחים מאוד, עשירים מאוד, “גבר גבר” מאוד. אבל כן, יש גם הרבה שזה מפריע להם.

“אבל כל שבוע אני משחק עם החבר’ה, לא יכול להיות שכבר הגעתי לגיל הזה!”, הם אומרים לעצמם. האמת, יש בזה משהו נכון – הרבה מאיתנו מתחילים לאבד שיער בגיל צעיר יחסית. 

כל מי שתוהה איך מטפלים בנשירת שיער ומי שמחפש פיתרון לנשירת השיער, בטח מכיר את האפשרויות שעומדות בפניו. בדרך כלל זה נע בין משחה שמישהו רקח בבית שלו לבין הליך קוסמטי חצי-רפואי בטורקיה. 

האפשרויות האלה גורמות לגברים רבים להתייאש מהמחשבה על טיפול בנשירת שיער, ומהרצון להחזיר את הרעמה שהתנוססה בעבר מעל ראשם.

כשחושבים על האפשרויות שעמדו עד כה בפני כל מי שחיפש פיתרון לנשירת שיער, אפשר להבין למה אנחנו עדיין רואים גברים קרחים מסתובבים ביננו. למזלם של גברברי ישראל (והעולם) – יש מוצר אחד בשוק הטיפול בהתקרחות, והוא מצליח לשנות את כל מה שחשבתם עד היום.

התחייבות לתוצאות כבר אחרי 90 יום

ערכת הטיפול לנשירת שיער גברים של “שורשים” מבטיחה להגיע לתוצאות במהירות – ומקיימת. בניגוד לכל מיני מכונים לטיפול בהתקרחות, בשורשים מבטיחים שאם לא תהיו מרוצים מהתוצאות – תקבלו את מלוא כספכם בחזרה. 

כעת, כאשר כולנו נמצאים בבית בגלל נגיף הקורונה שמשתולל ברחבי ישראל ובעולם, זה זמן מצויין לקבל החלטה ולטפל בשיער. מי שייקח את עצמו בידיים ויעשה זאת כבר היום, יוכל לחזור לשגרה בצורה משודרגת עם שיער מלא. או לפחות להיות בדרך לשיער מלא.

בשורשים מתחייבים לכך שניתן לראות תוצאות כבר אחרי 90 ימים. כדי להבין יותר לעומק את הפתרון החדש להתקרחות גברית, ישבנו לשיחה עם מנכ”לית שורשים ורד פרידמן.

יש היום המון מכונים ותכשירים שונים שמבטיחים להחזיר לגברים את הרעמה שהייתה להם על הראש. מה בעצם החידוש של שורשים?

“בוא נפריד בין שני דברים, בין המכונים השונים לבין התכשירים שנמכרים כיום”, פותחת פרידמן את התשובה שלה, “המכונים יכולים לעשות עבודה לא רעה בכלל, ולהחזיר לגברים את השיער לראש. הבעיה היא, שמדובר בתהליך ארוך, ולעתים יש לחכות חודשים ארוכים עד שהשיער נראה טבעי יחסית. עד שזה קורה יש מי שמעדיף לצאת עם כובע ויש מי שמעדיף פשוט להישאר בבית”.

“בנוגע לתכשירים השונים, לצערנו זה שוק די פרוץ והרבה יצרנים מוכרים מוצרים שלא עושים כלום”. פרידמן ממשיכה ומציינת כי המוצרים של שורשים מאושרים ומפוקחים על ידי משרד הבריאות. “נגמרו הימים שכל מאכער עושה מה שבא לו בשיער של גברים – תכשירים לשיער צריכים להיות בפיקוח של משרד הבריאות, וכל הצרכנים חייבים לוודא שהם רוכשים מוצרים מפוקחים”.

היא מציינת עוד כי חברת שורשים מעניקה לגברים שמתמודדים עם נשירת שיער טיפול טבעי ויעיל. 

עומדת מאחורי המילה שלה

נראה שפרידמן מוכנה לשים הרבה כסף כדי להוכיח שהמוצרים של שורשים יעילים כמובטח. החברה מתחייבת להחזיר כסף למי שאינו מרוצה מהתוצאות.

אתם באמת מחזירים את הכסף למי שלא מרוצה מהתוצאות?

“כן. אנחנו שקופים לחלוטין מול הלקוחות שלנו ועומדים מאחורי שתי ההתחייבויות שלנו: שהמוצרים שלנו יעילים ומוכחים, ושכל לקוח שלא יהיה מרוצה – יקבל את הכסף שלו חזרה. אנחנו לא מסתירים שום דבר ולא מנסים לרמות אף אחד. יש לנו כבר יותר מ-16 אלף לקוחות, ואנחנו מרוויחים יפה. אני מודה ומתוודה שהלקוחות שלנו פשוט מרוצים”, אומרת ורד בחיוך. 

החלטתי לבדוק את האמירה הזאת של פרידמן ופניתי לערן כהן, מאמן כושר מרמת גן ולקוח של שורשים בשנה וחצי האחרונות. בהתאם לתקופה, את הראיון איתו ערכתי בזום, כשהוא בין שיעורים שהוא מעביר ללקוחותיו. 

“שמעתי על שורשים והחלטתי לנסות”

“הייתי קרוב לטוס לטורקיה להשתלת שיער”, מספר כהן, “כבר התחלתי לברר מחירים של טיפולים ואיפה הכי כדאי לעשות. מה שמנע ממני לטוס לטיפולים היה תקופת ההחלמה עד שהשתלים נראים טוב על הראש”. 

“אני מאמן כושר”, מסביר ערן, “עם כל הכבוד למקצועיות שלי כמאמן, הידע הנרחב שלי באנטומיה, בתזונה ובהפעלה נכונה של השרירים – הרגשתי לא נוח לעמוד מול לקוחות עם שיער דליל. זה פשוט לא התאים לי לדמות שאני משדר.

“אני לא אוהב ללכת עם כובעים, וניסיתי לתאר איך ייראו כמה חודשים עם כובעים עד שההשתלה תסתדר כמו שצריך. למזלי, בזמן הזה שעוד התלבטתי, שמעתי על שורשים החלטתי לנסות”.

את התוצאה אפשר לראות על הראש של ערן. השיער שלו טבעי, מלא ועשיר, ונראה שכך הוא היה תמיד. 

אני רואה את השיער שלך היום, והוא נראה טבעי לחלוטין. אתה בטוח שסבלת מנשירת שיער?

“הרבה אנשים אומרים לי את זה. בגלל זה אני תמיד מחזיק תמונה שלי מלפני שנה וחצי”, מחייך ערן ושולף תמונה בסמרטפון. “מה אתה אומר? סבלתי מנשירת שיער או לא?”

האמת, שאם לא הייתי מתרכז בתווי הפנים של האדם בתמונה, הייתי בטוח שמדובר במישהו אחר.

באמת ככה נראית לפני שנה וחצי?

“כן. עכשיו אתה מבין למה כמעט טסתי לטורקיה?! בסופו של דבר, באותו זמן שבו הייתי מחלים מההשתלה, באותו זמן שבו ככל הנראה לא הייתי מוכן לצאת מהבית בלי כובע, זכיתי לקרקפת מלאה בשיער”.

ערן ממשיך ומספר שהוא הרוויח הרבה יותר מהשיער שלו. “אני בחור צעיר, בסך הכל בן 28. אני רווק שמחפש את האחת שתשלים אותו. כשסבלתי מנשירה, היה לי מאוד קשה בעולם הדייטים. אתה רואה מישהי יפה, הכל כמו שצריך, ופתאום אני מגיע עם הדבר הזה שהיה לי על הראש. אתה יודע איך הייתי נבוך?”.

כהן קורא למי שסובל מנשירת שיער גברים מתקרחים לנצל את תקופת הקורונה. “בינתיים כולנו בבית, אבל עוד מעט זה יסתיים. נצלו את הזמן כבר עכשיו ותתחילו לטפל בקרחת שלכם. תאמינו לי – זה שווה את זה. וגם הבנות בדייטים חושבות ככה”, הוסיף בקריצה. 

חומרים טבעיים בלי תופעות לוואי

נראה ששורשים עלו על משהו. הערכה המשולבת של התכשיר והרולר מעניקה לקרקפת בדיוק את מה שהיא צריכה: מצד אחד חומרים מזינים שדרושים לשיער חזק, ומצד שני פעולה מכנית שמסייעת להחדיר את החומרים החשובים לתוך הקרקפת, אל זקיקי השיער. 

התכשיר מורכב מתמציות של פרחים שונים ובהם רוזמרין, גן קורנית, קארי ולבנדר. מכיוון שמדובר בחומרים טבעיים ובטוחים לשימוש, לטיפול של שורשים אין תופעות לוואי, פרט אולי לאדמומיות קלה כמה דקות אחרי הטיפול. בסופו של דבר, מדובר בטיפול טבעי בנשירת שיער

בשל המצב הכלכלי הלא פשוט שבו נמצאים כיום ישראלים רבים, בשורשים יצאו במבצע מיוחד לימי הקורונה, וקוראים לגברי ישראל המקריחים לנצל את ההזדמנות, לתפוס את עצמם בידיים ולהחזיר לעצמם את השיער לראש ואת הביטחון העצמי לחיים. 

אם תשאלו את ערן כהן, כדאי לעשות את זה כמה שיותר מהר, גם בשביל הדייטים. הצמחת שיער החזירה לו את הביטחון העצמי, ויכולה להחזיר גם לכם. “אם אתם שואלים איך למנוע נשירת שיער, אני ממליץ על שורשים”, סיכם ערן.

רוצה פרטים נוספים על המוצרים של שורשים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

חברת שורשים מחזיקה בפטנט חדשני המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה ומעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. כל זה בטיפול ביתי טבעי ופשוט המוגן היגיינית ע״י כל תקנות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שורשים:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

דרכים לשמור על בריאות השיער והקרקפת בגיל המבוגר

בעולם המודרני, שבו המראה החיצוני תופס מקום חשוב בחיי היומיום, שמירה על בריאות השיער והקרקפת הופכת לנושא מרכזי בתחום הטיפוח האישי. עם התקדמות הגיל, נתקלים רבים באתגרים כמו נשירת שיער, שיער דליל ואף התקרחות. אך האם ניתן להאט את התהליכים הללו ואף להפוך אותם? במאמר זה נצלול לעומקם של מגוון פתרונות טבעיים ויעילים, ונכיר את הפורמולה המהפכנית של ‘שורשים’, המבטיחה לשנות את כללי המשחק בתחום בריאות השיער והקרקפת, גם בגיל המבוגר.

קרא עוד »

שורש הבעיה: איך מתמודדים עם אובדן שיער

בעידן שבו המראה החיצוני תופס מקום מרכזי בתרבות שלנו, אובדן שיער עלול להיות חוויה מטלטלת לרבים. זהו לא רק עניין של שינוי במראה, אלא גם עניין בעל השפעה על הזהות, הביטחון העצמי ולתחושת הבריאות שלנו. 

קרא עוד »
יתרונות וחסרונות של השתלת שיער

כל מה שרציתם לדעת על השתלת שיער

השיער שלנו חשוב לנו, הוא חלק עיקרי מהמראה החיצוני שלנו והוא משפיע רבות על ההערכה העצמית שלנו. נשירת שיער עלולה להיות תהליך לא נעים, ואחת מהדרכים לשקם ולהחזיר את השיער שאבד היא ביצוע השתלת שיער. במאמר זה נצלול לעומק הדבר ונבין מהי השתלת שיער, באילו מקרים נבצע אותה ומהם היתרונות והחסרונות בה.

קרא עוד »
התקרחות

נשירת שיער פתאומית

לשיער שלנו יש חשיבות גבוהה, הוא יכול לשקף בעבורנו (ובעבור אחרים) את הזהות שלנו, את מי שאנחנו ואת הבריאות שלנו. נשירת שיער פתאומית היא חוויה לא נעימה והרבה פעמים גם מלחיצה בעבור מי שחווה אותה. במאמר זה נעמיק בתופעה כדי להבין מהי נשירת שיער פתאומית, כיצד נוכל לאבחן אותה בזמן, מה יכול לגרום לה ומה ניתן לעשות כדי לטפל בה.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר: