* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

לקחת את החיים בידיים – לא לתת לאיבוד השיער לנצח

אם הגעתם לכאן, סביר להניח שהתחלתם לאבד שיער בגיל צעיר. יכול להיות גם שאיבדתם את הביטחון העצמי, נלחצתם, ואף נהייתם מדוכאים עקב חוסר אונים שבהתמודדות עם איבוד השיער. אך לא עוד – עם הטיפול החדש מבית חברת “שורשים”, תוכלו לעצור את התהליך, ואף להחזיר את השיער לראשכם, ובכך להשיג את הדבר החשוב מכל – את השליטה בחייכם, בחזרה.
תוכן עניינים

מה אפשר לעשות?

אז נכון, אין מנוס, תיאלצו לגשת למכון לטיפול בנשירת שיער, אך זה לא הדבר היחיד שאתם יכולים לעשות.

איבוד שיער בגיל צעיר נובעת במרבית המקרים מרקע גנטי במשפחה, אבל מחקרים רבים בשנים האחרונות מראים שדור הגברים הצעירים הנוכחי מאבד משיערו אף מהר יותר מהדורות הקודמים. הסיבה ככל הנראה תלויה במספר גורמים, הנחשבים ייחודים לזמנינו, וביניהן מתח רב, תזונה לא בריאה, ומוצרי השיער רבים המכילים מלחים וכימיקלים. ייתכן שישנם גורמים נוספים, ולכן תמיד כדאי להיוועץ באנשי מקצוע, אך הגורמים הללו הם כאלו שאתם יכולים להשפיע עליהם. למשל, להשתמש במוצרי שיער משקמים המתאימים במיוחד לאיבוד שיער, או לכל הפחות להימנע ממלחים וכימיקלים בשמפו שלכם. בנוסף, שינויי תזונה יכולים משמעותית לחזק את השיער, ובכללי להוסיף לכם לאנרגיות ולחיוניות. כמובן, גם כאן חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע, ולברר על דיאטה מתאימה אישית עבורכם, אבל בכללי כדאי לאכול יותר פירות וירקות, להפחית כמה שאפשר עם מזון קפוא או מוכן מראש, ולבקר את כמות השומנים והסוכרים שמכניסים לגוף.

לבקש עזרה

גברים רבים חוששים לפנות למכונים וחברות המסייעים בשיקום השיער, מתוך בושה או הרגשת תבוסה. לכן, חשוב מאד שתדעו, שאתם לא לבד. אינספור גברים צעירים, במיוחד בישראל, סובלים מנשירת שיער בגיל צעיר, ואין שום דבר להתבייש בו. להודות שאתם זקוקים לטיפול זו לא הודאה בתבוסה, אלא לקיחת המושכות של החיים שלכם, הביטחון העצמי שלכם, והעתיד שלכם – בידיים שלכם.

מה אפשר לעשות? כשאתם פונים למכון כזה או אחר, וודאו שמציעים לכם אחריות כלשהי. המוצר לא עובד? אתם מקבלים, למשל, סכום מסוים בחזרה. מכונים רבים מנצלים את הנואשות של קהל היעד שלהם, ופשוט לוקחים מהם את הכסף בלי לתת תוצאות. לכן, מאוד חשוב שלפני הכול – תשמרו על עצמכם. עכשיו, רק צריך למצוא מוצר שיעשה את העבודה.

“שורשים” – כאן בשבילכם

חברת “שורשים” הוקמה למען מטרה אחת בלבד, והיא לעזור לכם. החברה מייצרת מוצרים להתמודדות עם אובדן השיער, ומבטיחה הטבה במצב תוך תשעים יום, מקסימום. ואם אין תוצאות? אתם שולחים את המוצר לחברה, ומקבלים את הכסף בחזרה. מי מחליט אם אין תוצאות? אך ורק אתם, אך עד כה הסטטיסטיקות שפרסמה החברה לגבי מספר הלקוחות שלא החזירו את המוצר נראית מאד מעודדת.

“שורשים” לא רק נותנת לכם תוצאות, היא נותנת לכם את האפשרות לבקר, להתנסות, ובקיצור – שמה את השליטה, והביטחון, בידיים שלכם.

רוצה פרטים נוספים על המוצרים של שורשים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

חברת שורשים מחזיקה בפטנט חדשני המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה ומעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. כל זה בטיפול ביתי טבעי ופשוט המוגן היגיינית ע״י כל תקנות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שורשים:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

דרכים לשמור על בריאות השיער והקרקפת בגיל המבוגר

בעולם המודרני, שבו המראה החיצוני תופס מקום חשוב בחיי היומיום, שמירה על בריאות השיער והקרקפת הופכת לנושא מרכזי בתחום הטיפוח האישי. עם התקדמות הגיל, נתקלים רבים באתגרים כמו נשירת שיער, שיער דליל ואף התקרחות. אך האם ניתן להאט את התהליכים הללו ואף להפוך אותם? במאמר זה נצלול לעומקם של מגוון פתרונות טבעיים ויעילים, ונכיר את הפורמולה המהפכנית של ‘שורשים’, המבטיחה לשנות את כללי המשחק בתחום בריאות השיער והקרקפת, גם בגיל המבוגר.

קרא עוד »

שורש הבעיה: איך מתמודדים עם אובדן שיער

בעידן שבו המראה החיצוני תופס מקום מרכזי בתרבות שלנו, אובדן שיער עלול להיות חוויה מטלטלת לרבים. זהו לא רק עניין של שינוי במראה, אלא גם עניין בעל השפעה על הזהות, הביטחון העצמי ולתחושת הבריאות שלנו. 

קרא עוד »
יתרונות וחסרונות של השתלת שיער

כל מה שרציתם לדעת על השתלת שיער

השיער שלנו חשוב לנו, הוא חלק עיקרי מהמראה החיצוני שלנו והוא משפיע רבות על ההערכה העצמית שלנו. נשירת שיער עלולה להיות תהליך לא נעים, ואחת מהדרכים לשקם ולהחזיר את השיער שאבד היא ביצוע השתלת שיער. במאמר זה נצלול לעומק הדבר ונבין מהי השתלת שיער, באילו מקרים נבצע אותה ומהם היתרונות והחסרונות בה.

קרא עוד »
התקרחות

נשירת שיער פתאומית

לשיער שלנו יש חשיבות גבוהה, הוא יכול לשקף בעבורנו (ובעבור אחרים) את הזהות שלנו, את מי שאנחנו ואת הבריאות שלנו. נשירת שיער פתאומית היא חוויה לא נעימה והרבה פעמים גם מלחיצה בעבור מי שחווה אותה. במאמר זה נעמיק בתופעה כדי להבין מהי נשירת שיער פתאומית, כיצד נוכל לאבחן אותה בזמן, מה יכול לגרום לה ומה ניתן לעשות כדי לטפל בה.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר: