* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

טיפול בנשירת שיער חמורה

נשירת שיער הוא משהו שרבים ורבות מאיתנו חווים וחוות במהלך החיים. בעוד יש נשירות שהן זמניות ונגרמות כתוצאה משינויים באורח החיים שלנו או בתקופות מסוימות כמו תקופות סטרס, לאחר לידה וכדומה, יש נשירות כרוניות המבוססות על מצב גנטי נתון והן מחמירות ככל שהזמן עובר. במאמר הבא בחרנו להציג בפניכם את הסיבות העיקריות הגורמות לנשירת שיער חמורה ועל דרכי הטיפול בה. 
תוכן עניינים

צביעת השיער גורמת לנזק בטווח הארוך

אם הרצון שלכם הוא להשאיר את השיער בריא, בוהק ומלא, עדיף להימנע מצביעת שיער. צביעה של השיער גורמת לפגיעה בחלבון הנקרא קרטין שאחראי על חוזק ובריאות השיער. במקביל, חומרי צבע שונים גורמים לפגיעה בעור הקרקפת, לתהליכים דלקתיים ואף להתקרחות. 

שוחים בבריכה? הקפידו לשים כובע ואפילו מסכה לפני

הכלור שבבריכה פוגע בבריאות השיער וגם החשיפה לשמש לא ממש עוזרת לשמור עליו. לכן, לפני שאתם נחשפים לבריכה ולשמש, כדאי למרוח מעט מסכה לשיער ולחבוש כובע ים. 

כמה לחפוף?

זה נכון שככל שהשיער והקרקפת שלנו יותר שמנוניים, הדרישה היא לחפיפה יומיומית. יחד עם זאת, ככל שאנו מתקדמים בגיל, הקרקפת מפרישה פחות חומרי סיכה והלחות הטבעית של השיער נפגעת. אם השיער שלכם יבש, מומלץ שלא לחפוף בכל יום ואם הוא שמן, ככל שמתקדמים בגיל, כדאי להפחית בכמות החפיפות. כשחופפים עם שמפו, מומלץ לעסות את הקרקפת ולא את השיער עצמו משום שזה מייבש את השיער. מומלץ לבחור במסכה איכותית אותה מורחים על השיער ולא על הקרקפת. 

ומה לגבי התקרחות שמקורה גנים?

מדובר באחת התופעות הכי נפוצות הן עבור גברים והן עבור נשים. שילוב בין תהליכים הורמונליים לאנזים המעודד את תהליך ההתקרחות, בעיקר אצל גברים פוגע בזקיקי השיער ומוביל לנשירת שיער מוגברת.

יש כל מיני דרכים למנוע ולטפל בנשירה שיער אבל אחד הדברים הכי חשובים בנושא הוא לעשות את זה בזמן. אם נמשיך להמתין שהשיער ינשור, הסיכוי להחזיר את הצמיחה המחודשת קטן ככל שהזמן עובר. מומלץ לבחור בשיטה טבעית שאיננה משלבת כימיקלים וחומרים אשר גורמים לנזק בטווח הארוך ולהיווצרות של תסמינים ותופעות לוואי. 

על ”שורשים“ שמעתם?

מדובר בשיטה ייחודית שניצחה את הנשירה ומתאימה לגברים החווים את תופעת ההתקרחות. שילוב בין פורמולה טבעית ייחודית המסייעת לבלום את האנזים הגורם לתהליך הנשירה לצד טיפול במכשיר מזותרפיה המסייע להזרים את הדם ולחדש את צמיחת זקיקי השיער מביא לתוצאות מדהימות. הפטנט מאושר לשיווק על ידי משרד הבריאות, אינו גורם לתופעות לוואי או תסמינים והכי חשוב, זה פשוט עובד בהתחייבות. כל מה שצריך זה להקפיד על הטיפול: חפיפה בשמפו טבעי של ”שורשים“, שימוש בפורמולה והקפדה על טיפול המזותרפיה במשך 10 חודשים, והשיער שלכם כמו חדש, צומח ובריא.

רוצה פרטים נוספים על המוצרים של שורשים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

חברת שורשים מחזיקה בפטנט חדשני המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה ומעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. כל זה בטיפול ביתי טבעי ופשוט המוגן היגיינית ע״י כל תקנות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שורשים:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

האם מפרצים בשיער ניתנים למניעה?

מפרצים בשיער הם תופעה שמטרידה גברים רבים, במיוחד כאשר מתחילים להבחין בשינויים בקו השיער. התקרחות גברית היא נושא רגיש המשפיע על הביטחון העצמי ועל הדימוי האישי. השאלה המרכזית היא האם ניתן למנוע את הופעת המפרצים או לפחות להאט את התהליך.

קרא עוד »

 10 דרכים טבעיות להקלה על אלופציה אראטה בזקן

אלופציה אראטה היא מצב רפואי שבו מערכת החיסון תוקפת את זקיקי השיער, מה שגורם לנשירת שיער באזורים שונים בגוף, כולל הזקן. מצב זה יכול להיות מתסכל ומביך עבור רבים, במיוחד כאשר מדובר בזקן – סמל לגבריות וביטחון עצמי. במקום לפנות לטיפולים כימיים או תרופות, ישנן דרכים טבעיות רבות שיכולות לעזור להקל על המצב ולעודד את צמיחת השיער מחדש.

קרא עוד »

השפעות הנפשיות של אלופציה

נשירת שיער, או אלופציה, היא תופעה שיכולה להופיע בכל גיל ולהשפיע על גברים ונשים כאחד. מעבר להשפעות הפיזיולוגיות של התהליך, אלופציה יכולה להוביל למתח נפשי וסטרס ולהשאיר חותם נפשי עמוק, כמו כן, משפיעה על דימוי העצמי והתפיסה החברתית של הפרט. 

קרא עוד »

עולם ללא שיער: הסבר על אלופציה קונגניטה ועוד…

ההבנה של המכניזם הגנטי המעורב בהתפתחות המצב יכולה לסייע באבחון מוקדם ובהתאמה של אסטרטגיות טיפול אפשריות. אף על פי שאין כיום טיפול המאפשר לשחזר את צמיחת השיער באופן מלא, פתרונות תמיכה והתמודדות יכולים לשפר את איכות החיים ולסייע לאנשים להרגיש טוב יותר עם מראהם ועם עצמם.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר: