* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

סיפורי הצלחה

מעל 16,000 מטופלים מרוצים

ביקורות

מעל ל- 16,000 לקוחות מרוצים בישראל ובעולם

״בין כל מוכרי החלומות, קיימים בתעשייה גורמים שמוכנים לקחת אחריות ממשית על התוצאות של לקוחותיהם״. | שורשים

- דה רוטשילד -

4.5/5

דירוג הטיפול שלנו

A+

5/5

דירוג שירות לקוחות

5/5

שירות מדהים אנשים אמינים ... כבוד גדול💜

Yaeli Ephraim

ביקורת פייסבוק

5/5

שרות אמין ואדיב. תוצאות מעולות

Yaya Loebinger

ביקורת פייסבוק

5/5

הטיפול הכי יעיל שתעשו, שירות מדהים מומלץ!

Gal Jorno

ביקורת פייסבוק

5/5

אני השתמשתי שלושה חודשים ואני כבר רואה תוצאות התחלתיות

פיני ניאזוב

ביקורת פייסבוק

5/5

אחרי שיחה עם אחד הנציגים קיבלתי שרות מדהים לשבעות רצוני מתחיל בטיפול ותכף נראה תוצאות שרות מדהים 👏

אלעד מלכא

ביקורת פייסבוק

5/5

וואלה אני רוצה להמליץ עליהם אף על פי שלא נכנסתי לטיפול . אבל לא נכנסתי כי הנציג שלהם שדיבר איתי הוא בא ואמר לי חד משמעית שהטיפול הזה לא מתאים לי .. כן כן נכון שזה נשמע הדבר ההגיוני להגיד במידה והמוצר שאתה מוכר לא יספק את דרישות הלקוח ... אבל ויש אבל אנחנו חיים במדינה שמוכרים לנו שקרים כל יום בשביל להרוויח עוד איזה בונוס אז בא בנאדם ואומר לך בלי למצמץ אחי אני רוצה לעזור לך אבל אין לי איך וגם המליץ לי לא ללכת גם להשתלות כי אני כבר במצב שאי אפשר להציל זהו אני קירח ואני סבבה עם זה לגמריי אבל כייף לפרגן לאנשים שהם אמיתיים ולא מנסים לעשות עליך סיבוב . לא הרבה פעמים כתבתי פוסט פירגון אבל וואלה מגיע לבנאדם אני יודע מה היה קורה לי אם הייתי נופל אצל נוכלים עצבים , תביעות , המתנה בטלפונים כדי לבטל עסקה ברוב המקרים גם לא רואים את הכסף חזרה . וכל הבלאגן הזה נמנע ממני רק בגלל שהבחור שדיברתי איתו היה ... אמיתי כן כן אמיתי לא יותר מזה הוא היה מספיק גברי בשביל להגיד לי את האמת ו"כביכול" לוותר על הכנסה . כל הכבוד לך שאפו ענק כן ירבו כמוך

Eyal Cohen

ביקורת פייסבוק

5/5

השתמשתי בהרבה דברים לשיער הרגשתי שבלי השיער אני לא אצא מהבית העולםחרב השתמשתי בתרופה(רעל) פרופסיה שגרם לי לבעיות קשות בשתן עצירותת ותכיפותלשתן נורא והפסקתי עם הרעלהזה (אל תקשיבו לרופאתעור) ומצאתי את שורשים והם הצילו לי את החיים השיער הפסיק לנשור ודליל ואף צמח יותר אין עליכם אחלה שירות

חבר אלי

ביקורת פייסבוק

5/5

לאחר אין ספור של טיפולים בשיער, שלדעתי זה אחד הדברים הכי חשובים בכדי לשמור על מראה צעיר יותר, הבחנתי במודעה של שורשים ועל ההבטחה שאם לא כספך יוחזר, תאמת החלטתי כי אנסה את זה וכי מה יש לי כבר להפסיד, את האמת מהתחלה יצר איתי קשר אדם בשם אמיר אשר הביא ופירט לי על כל התהליך, אציין כי מדובר באדם מדהים ישר והוגן אשר סיפר לי על הכל ולא שיכנע ודחף כמו שכולם עושים אלא רצה רק בטובתי כך היה נראה בכול אופן , רכשתי את הערכה הגדולה ותאמת מדובר בחומר מדהים מדהים מדהים , כל תקופת הטיפול הבחנתי כי הנשירה הפסיקה לגמרי , ולאחר זמן מה אף התחיל לצמוח לי רעמת שיער, וואלה תאמת כבר עושה תספורות מגניבות, נכון להיום נגמרה לי הערכה וביקשתי מאמיר (עובד בחברה) להזמין לי עוד , שמח שהכרתי את שורשים, תודה לכם ובמיוחד על השירות באדיבות,והכי חשוב האמת. תודה.

שמואל ציק

ביקורת פייסבוק

5/5

שירות אדיב אנשים נעימים אהבתי ממליצה בחום

מירב פתחי

ביקורת פייסבוק

5/5

מנסיוני, השרות לקוחות מאד אדיב, אנשים מאוד נחמדים, תודה רבה לכם שורשים, שיהיה לכם בהצלחה בעסק.

Ori Tover

ביקורת פייסבוק

5/5

המוצר הכי טוב שהיה לי עד כה והשתמשתי בהמון תכשירים ומוצרים ונשארתי עם נשירה. כעת אני חודשיים בטיפול וללא הגזמה נולדו לי מאות זקיקי שיער שכרגע אני מחכה לצמיחתם ואורכם ומאוד מאמין שבטיפול של עשרה חודשים כמו שנאמר לי אשיג את כל שיערי תודה לשורשים לאילן המתוק שלא וויתר לי ועזר לאורך הדרך כדי שארכוש את הערכה ושזה יצמיח ואכן זה מצמיח .לא עוד גימיק זה מוצר ששווה כל שקל בישביל מי שלא עזרו לו טיפולים אחרים ולמי שאוהב את שיערו חובה להתנסות.

אסף חיון

ביקורת פייסבוק

5/5

המוצר מעולה הציל לי את השיער שירות נהדר .מאוד אמינים ממליץ בחום

אסף רדעי

ביקורת פייסבוק

5/5

שלום וברכה! 🙂 ברגעים אלו ממש סיימתי שיחה עם אמיר שנתן והסביר לי על כל התהליך של *שורשים* היחס והשירות היה טוב ואיכותי .. ממליץ בחום וכדי לנסות .

Itzhak Natanov

ביקורת פייסבוק

5/5

אוקיי מתנצל בפני הציבור ובפני שורשים על החשדות חינם שהטחתי בהם זאת הייתה טעות שלי לא שלהם והם עמדו בדיבורם.

ידידיה וייסברג

ביקורת פייסבוק

5/5

מוצר מדהים שווה ביותר , לי זה הצליח ...

יזהר חורי

ביקורת פייסבוק