* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

טיפול נגד נשירת שיער לגברים

נשירת שיער המובילה להתקרחות היא אחת מהתופעות האסתטיות השכיחות בקרב גברים. למעשה, רוב הגברים יחוו בשלב כזה או אחר של חייהם נסיגה של קו השיער הקדמי כבר אחרי גיל ההתבגרות. יש כל מיני סיבות שיכולות להוביל להיווצרות של נשירת שיער אצל גברים כמו למשל מתח מוגבר, רקע גנטי, שינויים הורמונליים, תזונה לקויה ועוד. 
תוכן עניינים
התקרחות בקדמת הראש

ככל שהזמן עובר, התופעה עולה שלב ועד גיל 70 למעלה מ-75% מהגברים יסבלו מהתקרחות והדלדלות של השיער. חלק מהגברים חיים עם תופעה זו בשלום, שכן המראה ה‘קירח’ מחמיא להם אבל יש גם כאלה שזה פשוט מבאס אותם ואף פוגע בבטחון ובדימוי העצמי שלהם. אותם גברים מנסים כל מיני סוגים של תכשירים ושיטות לטיפול בנשירת שיער, אך רובם לא באמת מובילים לצמיחה מחודשת של השיערה. 

נשירת שיער- מה זה אומר מבחינה פיזיולוגית?

תופעת נשירת השיער אשר מובילה להתקרחות גורמת להתקצרות  המשך של צמיחת השיערה ומאריכה את הזמן שבו זקיקי השיער נחים. יחד עם זאת, הסיבים של השיער הופכים אט אט דקים יותר וזה בעצם מוביל להידללות של השיער. תהליך זה נקרא גם מינאטוריזציה. קיימים שני גורמים עיקריים המובילים לנשירת שיער אצל גברים:

  1. רקע גנטי
  2. פעילות הורמונלית – הורמון בשם דיהידרוטסטוסטרון שמקורו בהורמון הגברי עובר עיבוד עם אנזים הנקרא אפלא רדוקטאז 5. לרוב, אצל גברים אשר סובלים מנשירת שיער דרסטית יש רמות גבוהות של האנזים הזה אשר מעלה גם את ריכוז ההורמון. 

מה הבעיה עם הטיפולים הקיימים בשוק?

חלק מהתכשירים מכילים כל מיני חומרים המשבשים את האיזון הטבעי של המערכת ההורמונלית הגברית ומובילים להיוצרות של תסמינים ותופעות לוואי כמו למשל פגיעה בתפקוד המיני, עליה בשכיחות של גידולים סרטניים מסוג סרטן הערמונית, יובש וגירוי בעור הקרקפת, תגובות אלרגניות ועוד. 

טיפול נגד נשירת שיער לגברים – על שורשים שמעתם?

השיטה של ”שורשים“ מסייעת לעבות את השיער הקיים, מחזקת את סיב השערה ומעודדת צמיחה מחודשת של זקיקי שיער קיימים. פורמולת ”שורשים“ הינה 100% טבעית ולא מכילה אף חומר כימי המזיק לשיער. זו גם הסיבה ששימוש בפורמולה לא מוביל לשום תופעות לוואי או תסמינים. 

כיצד זה פועל?

הפורמולה מסייעת בסילוק רעלים ועודפי שומן המצטברים בקרקפת, תורמת להמרצה של מחזור הדם ומאפשרת לפורמולה הטבעית לחדור ישירות אל זקיקי השיערות. הצמחים שיש בפורמולה משלבים רכיבים פעילים ואלו מסייעים בתהליך שיקום השיער. השמפו של ”שורשים“ מסייע לשמור על איזון בחומציות התקינה של הקרקפת והתוצאה מ-ד-ה-י-מ-ה. תוך 60 ימים בלבד הנשירה מפסיקה ותוך 90 יום השיער מתעבה. תוך תקופה של פחות משנה תוכלו להנות משיער בריא, מלא וחיוני. 

”שורשים“ – יתרונות הטיפול

  • אחריות מלאה ל-90 הימים הראשונים
  • ללא תופעות לוואי, ללא תסמינים 
  • קל לשימוש, כל אחד יכול

רוצה פרטים נוספים על המוצרים של שורשים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

חברת שורשים מחזיקה בפטנט חדשני המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה ומעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. כל זה בטיפול ביתי טבעי ופשוט המוגן היגיינית ע״י כל תקנות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שורשים:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

האם מפרצים בשיער ניתנים למניעה?

מפרצים בשיער הם תופעה שמטרידה גברים רבים, במיוחד כאשר מתחילים להבחין בשינויים בקו השיער. התקרחות גברית היא נושא רגיש המשפיע על הביטחון העצמי ועל הדימוי האישי. השאלה המרכזית היא האם ניתן למנוע את הופעת המפרצים או לפחות להאט את התהליך.

קרא עוד »

 10 דרכים טבעיות להקלה על אלופציה אראטה בזקן

אלופציה אראטה היא מצב רפואי שבו מערכת החיסון תוקפת את זקיקי השיער, מה שגורם לנשירת שיער באזורים שונים בגוף, כולל הזקן. מצב זה יכול להיות מתסכל ומביך עבור רבים, במיוחד כאשר מדובר בזקן – סמל לגבריות וביטחון עצמי. במקום לפנות לטיפולים כימיים או תרופות, ישנן דרכים טבעיות רבות שיכולות לעזור להקל על המצב ולעודד את צמיחת השיער מחדש.

קרא עוד »

השפעות הנפשיות של אלופציה

נשירת שיער, או אלופציה, היא תופעה שיכולה להופיע בכל גיל ולהשפיע על גברים ונשים כאחד. מעבר להשפעות הפיזיולוגיות של התהליך, אלופציה יכולה להוביל למתח נפשי וסטרס ולהשאיר חותם נפשי עמוק, כמו כן, משפיעה על דימוי העצמי והתפיסה החברתית של הפרט. 

קרא עוד »

עולם ללא שיער: הסבר על אלופציה קונגניטה ועוד…

ההבנה של המכניזם הגנטי המעורב בהתפתחות המצב יכולה לסייע באבחון מוקדם ובהתאמה של אסטרטגיות טיפול אפשריות. אף על פי שאין כיום טיפול המאפשר לשחזר את צמיחת השיער באופן מלא, פתרונות תמיכה והתמודדות יכולים לשפר את איכות החיים ולסייע לאנשים להרגיש טוב יותר עם מראהם ועם עצמם.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר: