* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

ללכת עם ראש מורם ומלא – טיפול טבעי בהתקרחות

למעלה מ-40% מהגברים בין גיל 18-40 חווים תופעה המכונה התקרחות גברית טיפוסית. בלמעלה מ-90% מהמקרים מדובר בגורם גנטי או הורמונלי. התבנית המוכרת לנשירת שיער והתקרחות היא כאשר מתחילה נשירה מאזור המפרצים, לאחר מכן הנשירה עוברת לקודקוד ועם הזמן שני האזורים הללו נפגשים.
תוכן עניינים

בעוד חלק מהגברים יעדיפו לגלח את ראשם ולהישאר עם המראה הגברי המכונה ”מארינס“, חלק דווקא חשים פחות נוח עם המראה החדש ומחפשים פתרונות וטיפולים אפשרים בכדי להפחית את התהליך הטבעי של נשירת השיער והתקרחות.

איזה טיפולים קיימים בשוק למניעת התקרחות ועצירת התופעה?

ניתן לחלק את סוגי הטיפולים בהתקרחות לשלושה סוגים:

 1. טיפולים טבעיים – רובם מתבררים כלא יעילים. 
 2. טיפולים תרופתיים – מלווים בקשת רחבה של תופעות לוואי ותסמינים כמו שינויים הורמונליים, בעיות שינה, בעיות במערכת העיכול ועוד. 
 3. טיפולים בשילוב טכנולוגיות – כואב, פולשני, מראה לא טבעי, לרוב לא יעיל לטווח הארוך. 

במה שורשים שונה מכל הטיפולים הללו?

הטיפול של שורשים שייך לקבוצת הטיפולים הראשונה משום שהוא 100% טבעי ואינו מכיל כימיקלים או חומרים המזיקים לגוף או לשיער. שורשים עוסקת בבעיה ובמקור שלה שהם כמו שכבר ציינו בהתחלה – הורמונלי או גנטי. מדובר במוצר המאוגד כפטנט בינלאומי ופורץ דרך ולא בעוד סתם מוצר שנמכר על המדפים ברשתות הפארם. למעשה ההורמון שגורם לנשירת השיער מועבר אלינו בתורשה והוא נקרא דהידרוטסטוסטרון. הורמון זה מגיע מהורמון גברי נוסף הנקרא טסטוסטרון. הערכה של שורשים המכילה 10 בקבוקי ספריי, רולר מזותרפיה, שמפו ומדריך למשתמש. ברגע שנמצאת מתאים לטיפול אחרי שיחת ייעוץ קצרה הטיפול עובד כך.

 1. התכשיר מנקה את השומנים והרעלים שהצטברו על הקרקפת. 
 2. החומרים הפעילים שבפורמולה חודרים ומגיעים על זקיק השיער וכך מחדשים את הפעילות שלו. 
 3. הרולר ממריץ את זרימת הדם בקרקפת במטרה לסייע לזקיקי השיער לקבל ממחזור הדם את הרכיבים הדרושים לפעילות תקינה של זקיקי השיער. 
 4. תוך חודשיים הנשירה מפסיקה.
 5. תוך שלושה חודשים מתחיל תהליך התעבות.
 6. תוך תשעה חודשים השיער מלא לגמרי. 
 7. תוך עשרה חודשים אפשר להפסיק את הטיפול ורק לתחזק את השיער תוך שימוש בשמפו של שורשים. 

מה זה דורש?

הטיפול הטבעי של שורשים דורש שני דברים בעצם: האחד התאמה לטיפול ומענה חיובי על שלוש שאלות שהן: האם באזור הראש בו תרצה לטפל יש עדיין שיער דליל?, האם אתה בן 21-40 והאם הנשירה התחילה ב-7 השנים האחרונות. לאחר שענית על שלושת השאלות הללו תשובה חיובית, אפשר לעבור לשלב הבא הדורש התחייבות להשקעה של עשר דקות ביום למשך תקופה של עשרה חודשים. 

יתרונות הטיפול

 • ללא תופעות לוואי או תסמינים
 • מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל
 • טיפול פשוט ומהיר אותו כל אחד יכול לבצע בביתו

רוצה פרטים נוספים על המוצרים של שורשים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

חברת שורשים מחזיקה בפטנט חדשני המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה ומעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. כל זה בטיפול ביתי טבעי ופשוט המוגן היגיינית ע״י כל תקנות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שורשים:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

האם מפרצים בשיער ניתנים למניעה?

מפרצים בשיער הם תופעה שמטרידה גברים רבים, במיוחד כאשר מתחילים להבחין בשינויים בקו השיער. התקרחות גברית היא נושא רגיש המשפיע על הביטחון העצמי ועל הדימוי האישי. השאלה המרכזית היא האם ניתן למנוע את הופעת המפרצים או לפחות להאט את התהליך.

קרא עוד »

 10 דרכים טבעיות להקלה על אלופציה אראטה בזקן

אלופציה אראטה היא מצב רפואי שבו מערכת החיסון תוקפת את זקיקי השיער, מה שגורם לנשירת שיער באזורים שונים בגוף, כולל הזקן. מצב זה יכול להיות מתסכל ומביך עבור רבים, במיוחד כאשר מדובר בזקן – סמל לגבריות וביטחון עצמי. במקום לפנות לטיפולים כימיים או תרופות, ישנן דרכים טבעיות רבות שיכולות לעזור להקל על המצב ולעודד את צמיחת השיער מחדש.

קרא עוד »

השפעות הנפשיות של אלופציה

נשירת שיער, או אלופציה, היא תופעה שיכולה להופיע בכל גיל ולהשפיע על גברים ונשים כאחד. מעבר להשפעות הפיזיולוגיות של התהליך, אלופציה יכולה להוביל למתח נפשי וסטרס ולהשאיר חותם נפשי עמוק, כמו כן, משפיעה על דימוי העצמי והתפיסה החברתית של הפרט. 

קרא עוד »

עולם ללא שיער: הסבר על אלופציה קונגניטה ועוד…

ההבנה של המכניזם הגנטי המעורב בהתפתחות המצב יכולה לסייע באבחון מוקדם ובהתאמה של אסטרטגיות טיפול אפשריות. אף על פי שאין כיום טיפול המאפשר לשחזר את צמיחת השיער באופן מלא, פתרונות תמיכה והתמודדות יכולים לשפר את איכות החיים ולסייע לאנשים להרגיש טוב יותר עם מראהם ועם עצמם.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר: