* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

ללכת עם ראש מורם ומלא – טיפול טבעי בהתקרחות

למעלה מ-40% מהגברים בין גיל 18-40 חווים תופעה המכונה התקרחות גברית טיפוסית. בלמעלה מ-90% מהמקרים מדובר בגורם גנטי או הורמונלי. התבנית המוכרת לנשירת שיער והתקרחות היא כאשר מתחילה נשירה מאזור המפרצים, לאחר מכן הנשירה עוברת לקודקוד ועם הזמן שני האזורים הללו נפגשים.
תוכן עניינים

בעוד חלק מהגברים יעדיפו לגלח את ראשם ולהישאר עם המראה הגברי המכונה ”מארינס“, חלק דווקא חשים פחות נוח עם המראה החדש ומחפשים פתרונות וטיפולים אפשרים בכדי להפחית את התהליך הטבעי של נשירת השיער והתקרחות.

איזה טיפולים קיימים בשוק למניעת התקרחות ועצירת התופעה?

ניתן לחלק את סוגי הטיפולים בהתקרחות לשלושה סוגים:

 1. טיפולים טבעיים – רובם מתבררים כלא יעילים. 
 2. טיפולים תרופתיים – מלווים בקשת רחבה של תופעות לוואי ותסמינים כמו שינויים הורמונליים, בעיות שינה, בעיות במערכת העיכול ועוד. 
 3. טיפולים בשילוב טכנולוגיות – כואב, פולשני, מראה לא טבעי, לרוב לא יעיל לטווח הארוך. 

במה שורשים שונה מכל הטיפולים הללו?

הטיפול של שורשים שייך לקבוצת הטיפולים הראשונה משום שהוא 100% טבעי ואינו מכיל כימיקלים או חומרים המזיקים לגוף או לשיער. שורשים עוסקת בבעיה ובמקור שלה שהם כמו שכבר ציינו בהתחלה – הורמונלי או גנטי. מדובר במוצר המאוגד כפטנט בינלאומי ופורץ דרך ולא בעוד סתם מוצר שנמכר על המדפים ברשתות הפארם. למעשה ההורמון שגורם לנשירת השיער מועבר אלינו בתורשה והוא נקרא דהידרוטסטוסטרון. הורמון זה מגיע מהורמון גברי נוסף הנקרא טסטוסטרון. הערכה של שורשים המכילה 10 בקבוקי ספריי, רולר מזותרפיה, שמפו ומדריך למשתמש. ברגע שנמצאת מתאים לטיפול אחרי שיחת ייעוץ קצרה הטיפול עובד כך.

 1. התכשיר מנקה את השומנים והרעלים שהצטברו על הקרקפת. 
 2. החומרים הפעילים שבפורמולה חודרים ומגיעים על זקיק השיער וכך מחדשים את הפעילות שלו. 
 3. הרולר ממריץ את זרימת הדם בקרקפת במטרה לסייע לזקיקי השיער לקבל ממחזור הדם את הרכיבים הדרושים לפעילות תקינה של זקיקי השיער. 
 4. תוך חודשיים הנשירה מפסיקה.
 5. תוך שלושה חודשים מתחיל תהליך התעבות.
 6. תוך תשעה חודשים השיער מלא לגמרי. 
 7. תוך עשרה חודשים אפשר להפסיק את הטיפול ורק לתחזק את השיער תוך שימוש בשמפו של שורשים. 

מה זה דורש?

הטיפול הטבעי של שורשים דורש שני דברים בעצם: האחד התאמה לטיפול ומענה חיובי על שלוש שאלות שהן: האם באזור הראש בו תרצה לטפל יש עדיין שיער דליל?, האם אתה בן 21-40 והאם הנשירה התחילה ב-7 השנים האחרונות. לאחר שענית על שלושת השאלות הללו תשובה חיובית, אפשר לעבור לשלב הבא הדורש התחייבות להשקעה של עשר דקות ביום למשך תקופה של עשרה חודשים. 

יתרונות הטיפול

 • ללא תופעות לוואי או תסמינים
 • מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל
 • טיפול פשוט ומהיר אותו כל אחד יכול לבצע בביתו

רוצה פרטים נוספים על המוצרים של שורשים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

חברת שורשים מחזיקה בפטנט חדשני המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה ומעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. כל זה בטיפול ביתי טבעי ופשוט המוגן היגיינית ע״י כל תקנות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שורשים:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

דרכים לשמור על בריאות השיער והקרקפת בגיל המבוגר

בעולם המודרני, שבו המראה החיצוני תופס מקום חשוב בחיי היומיום, שמירה על בריאות השיער והקרקפת הופכת לנושא מרכזי בתחום הטיפוח האישי. עם התקדמות הגיל, נתקלים רבים באתגרים כמו נשירת שיער, שיער דליל ואף התקרחות. אך האם ניתן להאט את התהליכים הללו ואף להפוך אותם? במאמר זה נצלול לעומקם של מגוון פתרונות טבעיים ויעילים, ונכיר את הפורמולה המהפכנית של ‘שורשים’, המבטיחה לשנות את כללי המשחק בתחום בריאות השיער והקרקפת, גם בגיל המבוגר.

קרא עוד »

שורש הבעיה: איך מתמודדים עם אובדן שיער

בעידן שבו המראה החיצוני תופס מקום מרכזי בתרבות שלנו, אובדן שיער עלול להיות חוויה מטלטלת לרבים. זהו לא רק עניין של שינוי במראה, אלא גם עניין בעל השפעה על הזהות, הביטחון העצמי ולתחושת הבריאות שלנו. 

קרא עוד »
יתרונות וחסרונות של השתלת שיער

כל מה שרציתם לדעת על השתלת שיער

השיער שלנו חשוב לנו, הוא חלק עיקרי מהמראה החיצוני שלנו והוא משפיע רבות על ההערכה העצמית שלנו. נשירת שיער עלולה להיות תהליך לא נעים, ואחת מהדרכים לשקם ולהחזיר את השיער שאבד היא ביצוע השתלת שיער. במאמר זה נצלול לעומק הדבר ונבין מהי השתלת שיער, באילו מקרים נבצע אותה ומהם היתרונות והחסרונות בה.

קרא עוד »
התקרחות

נשירת שיער פתאומית

לשיער שלנו יש חשיבות גבוהה, הוא יכול לשקף בעבורנו (ובעבור אחרים) את הזהות שלנו, את מי שאנחנו ואת הבריאות שלנו. נשירת שיער פתאומית היא חוויה לא נעימה והרבה פעמים גם מלחיצה בעבור מי שחווה אותה. במאמר זה נעמיק בתופעה כדי להבין מהי נשירת שיער פתאומית, כיצד נוכל לאבחן אותה בזמן, מה יכול לגרום לה ומה ניתן לעשות כדי לטפל בה.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר: