* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

סובלים מהתקרחות? זה לא הסוף!

אתה בחור צעיר, כנראה השתחררת לא מזמן או שאתה במהלך הלימודים, ולפתע אתה מגלה בקודקוד הראש נקודה קרחת, שמבחינתך מבשרת את תחילת הסוף. ישנם בחורים רבים וטובים כמוך, שסובלים מהתקרחות, אך יש פתרון – המוצר החדש של חברת “שורשים”.
תוכן עניינים
טיפול טבעי בנשירת שיער

מה חדש?

סביר להניח שכבר קראת וביררת על אינספור תכשירים ומכשירים להחזרת השיער, אז מה מיוחד דווקא במוצר של “שורשים”? המוצר המדובר הוא רולר בריאותי מיוחד, התוקף ישירות בעיות נפוצות הנוטות להחמיר את ההתקרחות, כמו הסרת רעלים ושומנים עודפים מהקרקפת, וכמובן מטפל בבעיית ההתקרחות בצורה ישירה. הרולר מכיל תמיסה טבעית המחלחלת ישירות לשורש השערה, ומסייעת בזרימת הדם, הזנת השיער והשפעה על התהליכים הביולוגים הגורמים להתקרחות. התוצאה – עיכוב הנשירה, ולעיתים קרובות אף שגשוג וצמיחה מחודשת של השיער.

למי זה מתאים?

מוצרים שונים מתאימים לאנשים שונים, אך מרבית המוצרים מתאימים לגברים שהתחילו להקריח לפני, לכל היותר, עשר שנים. לכן, חשוב להיות עם יד על הדופק, ועם יש חשד להתקרחות – ישר ללכת להתייעץ עם המומחים של “שורשים”. בתמורה, החברה מנהלת מדיניות החזרה, בה אם המוצר לא משפיע תוך תשעים יום, אתה מקבל את כספך בחזרה. המדיניות הזו נשמעת לא משתלמת לחברה, אבל עד כה יותר מ-80 אחוז מהמשתמשים לא החזירו את הערכה שלהם, ואף המשיכו ייעוץ וטיפול עם החברה לחיזוק היעילות.

מי הם “שורשים”?

חברת “שורשים” היא חברה חדשה ומבטיחה בעסקי שיקום השיער לגברים. החברה מאמינה בשילוב השימוש במוצריה יחד עם שינויים באורח החיים, בהתאמה למצב ורצונות הלקוח, מתוך האמונה שהתקרחות בגיל מוקדם היא לא תוצר של גנטיקה לבדה. התוצאה של השילוב המעניין הזה היא הרבה לקוחות מרוצים, שלא רק מקבלים ראש מלא שיער בחזרה, אלא גם משנים את חייהם לטובה, ולטווח הרחוק.

רוצה פרטים נוספים על המוצרים של שורשים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

חברת שורשים מחזיקה בפטנט חדשני המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה ומעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. כל זה בטיפול ביתי טבעי ופשוט המוגן היגיינית ע״י כל תקנות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שורשים:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

דרכים לשמור על בריאות השיער והקרקפת בגיל המבוגר

בעולם המודרני, שבו המראה החיצוני תופס מקום חשוב בחיי היומיום, שמירה על בריאות השיער והקרקפת הופכת לנושא מרכזי בתחום הטיפוח האישי. עם התקדמות הגיל, נתקלים רבים באתגרים כמו נשירת שיער, שיער דליל ואף התקרחות. אך האם ניתן להאט את התהליכים הללו ואף להפוך אותם? במאמר זה נצלול לעומקם של מגוון פתרונות טבעיים ויעילים, ונכיר את הפורמולה המהפכנית של ‘שורשים’, המבטיחה לשנות את כללי המשחק בתחום בריאות השיער והקרקפת, גם בגיל המבוגר.

קרא עוד »

שורש הבעיה: איך מתמודדים עם אובדן שיער

בעידן שבו המראה החיצוני תופס מקום מרכזי בתרבות שלנו, אובדן שיער עלול להיות חוויה מטלטלת לרבים. זהו לא רק עניין של שינוי במראה, אלא גם עניין בעל השפעה על הזהות, הביטחון העצמי ולתחושת הבריאות שלנו. 

קרא עוד »
יתרונות וחסרונות של השתלת שיער

כל מה שרציתם לדעת על השתלת שיער

השיער שלנו חשוב לנו, הוא חלק עיקרי מהמראה החיצוני שלנו והוא משפיע רבות על ההערכה העצמית שלנו. נשירת שיער עלולה להיות תהליך לא נעים, ואחת מהדרכים לשקם ולהחזיר את השיער שאבד היא ביצוע השתלת שיער. במאמר זה נצלול לעומק הדבר ונבין מהי השתלת שיער, באילו מקרים נבצע אותה ומהם היתרונות והחסרונות בה.

קרא עוד »
התקרחות

נשירת שיער פתאומית

לשיער שלנו יש חשיבות גבוהה, הוא יכול לשקף בעבורנו (ובעבור אחרים) את הזהות שלנו, את מי שאנחנו ואת הבריאות שלנו. נשירת שיער פתאומית היא חוויה לא נעימה והרבה פעמים גם מלחיצה בעבור מי שחווה אותה. במאמר זה נעמיק בתופעה כדי להבין מהי נשירת שיער פתאומית, כיצד נוכל לאבחן אותה בזמן, מה יכול לגרום לה ומה ניתן לעשות כדי לטפל בה.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר: