* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

טיפול טבעי למניעת התקרחות

המראה האסתטי של השיער שלנו תורם רבות לתחושת הביטחון והדימוי העצמי – מדובר בעובדה קיימת שקשה מאוד להתווכח איתה. נשירת שיער נחשבת לתופעה שכיחה אשר פוגעת בכל יום בדימוי ובביטחון העצמי של גברים רבים בכל העולם.
תוכן עניינים

הדרך לדעת שמדובר בנשירת שיער היא כאשר הולכות להן לאיבוד בין 50-100 שערות ביממה אבל בגדול, התחושה שלנו היא סממן מובהק לכך. הרי אף אחד לא באמת יעמוד לספור כמה שערות נשרו לו על הכרית במהלך הלילה או כמה שערות יש באמבטיה תוך כדי מקלחת. זה פשוט נראה לעין ומרגיש אחרת.

השיער יכול לנשור באופנים שונים וישנן מגוון סיבות לנשירת שיער כמו למשל גיל, גנטיקה, מחלות שונות, שינויים הורמונליים, נטילת תרופות כמו למשל תרופות לאיזון רמות לחץ הדם, תזונה לקויה, סטרס ועוד. אבל האם ניתן לעזור זאת? ואיך למנוע נשירת שיער?

כמובן שיש המון דרכים לטפל בבעיה החל מנטילת תרופות, דרך השתלת שיער ועד שימוש בתכשירים מקומיים מכל מיני סוגים (חלק נמכרים ברשתות הפארם, את חלקם ניתן לרכוש רק עם מרשם רופא) אך רוב השיטות שנראו עד היום הוכחו כלא יעילות או ככאלה המובילות להופעה של תסמינים ותופעות לוואי. אנחנו מציעים לכם פתרון לגמרי אחר, תהליך שהפך לפריצת דרך והחזיר למאות גברים בישראל את הבטחון העצמי והכי חשוב הוביל לצמיחה מחודשת של השערות.

טיפול טבעי למניעת התקרחות – איך זה עובד?

אז איך למנוע נשירת שיער? פיתחנו שיטה ייחודית המסייעת למניעת התקרחות לעצירת תהליך הנשירה, מעבה את השיער הקיים ומצמיחה את זקיקי השיער אשר עברו תהליך של ניוון ונמצאים בתרדמה. תהליך הטיפול נעשה בכמה שלבים עיקריים: 

  1. שימוש במכשיר ייחודי הנקרא רולר מזותרפיה – הטיפול נעשה בין 10-15 דקות בכל אזורי הקרקפת שהתחילו להקריח. הרולר מסייע לזרז את זרימת הדם לקרקפת ומזרים חומרי הזנה החיוניים לשיערה. בנוסף, המכשיר עובד על מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף ומסייע בייצור מוגבר של קולגן הבונה את השיער ותורם למראה בריא ומלא. התהליך עוזר לסלק מאיזור הקרקפת רעלים ושומנים אשר מובילים לסתימת תעלות הזקיקים ופוגעים בצמיחה תקינה של השיער. הרולר חודר לשכבות העמוקות ביותר של העור ויוצר סוג של תעלות אשר קולטות ומחדירות את הפורמולה המכילה חומרים פעילים.
  2. הצמחה – מדובר בפורמולה המעודדת את תהליך צמיחת השיער הטבעית ומחזקת את סיב השערה. הפורמולה מעוררת זקיקים רדומים ומעודדת אותם לצמוח מחדש. הפורמולה מיוצרת על בסיס צמחים טבעיים הגדלים באזורים עם תנאי מזג אויר קיצוניים ומכילים כמות גבוהה של חומרים הנקראים ברסינואידים. הברסינואידים הללו גורמים לחסימה של אנזים הנקרא 5 רדוקטאוז אשר בעצם גורם לתהליך ההתקרחות הגברית. 
מניעת התקרחות

טיפול טבעי נגד התקרחות – יתרונות השיטה

  1. הנשירה נעצרת תוך 60 יום בלבד.
  2. תוך 9 חודשים תוכלו להעביר שוב יד בראש ולהרגיש את השיער. 
  3. מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל. 
  4. אם אין תוצאות, כספכם יוחזר אליכם. 

טיפול נגד התקרחות למי זה מתאים?

טיפול טבעי בהתקרחות מתאים לגברים בגילאים 21-40, כאלה שבראש עדיין יש שיער דליל באזור שבו הם מעוניינים לטפל ותהליך הנשירה החל אצלם ב-7 השנים האחרונות. 

מעוניינים לשמוע מידע נוסף על עצירת תהליך ההתקרחות אצלנו בשורשים? לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות מלאו שם מלא וטלפון ונשמח לחזור אליכם במהרה.

רוצה פרטים נוספים על המוצרים של שורשים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

חברת שורשים מחזיקה בפטנט חדשני המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה ומעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. כל זה בטיפול ביתי טבעי ופשוט המוגן היגיינית ע״י כל תקנות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שורשים:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

האם מפרצים בשיער ניתנים למניעה?

מפרצים בשיער הם תופעה שמטרידה גברים רבים, במיוחד כאשר מתחילים להבחין בשינויים בקו השיער. התקרחות גברית היא נושא רגיש המשפיע על הביטחון העצמי ועל הדימוי האישי. השאלה המרכזית היא האם ניתן למנוע את הופעת המפרצים או לפחות להאט את התהליך.

קרא עוד »

 10 דרכים טבעיות להקלה על אלופציה אראטה בזקן

אלופציה אראטה היא מצב רפואי שבו מערכת החיסון תוקפת את זקיקי השיער, מה שגורם לנשירת שיער באזורים שונים בגוף, כולל הזקן. מצב זה יכול להיות מתסכל ומביך עבור רבים, במיוחד כאשר מדובר בזקן – סמל לגבריות וביטחון עצמי. במקום לפנות לטיפולים כימיים או תרופות, ישנן דרכים טבעיות רבות שיכולות לעזור להקל על המצב ולעודד את צמיחת השיער מחדש.

קרא עוד »

השפעות הנפשיות של אלופציה

נשירת שיער, או אלופציה, היא תופעה שיכולה להופיע בכל גיל ולהשפיע על גברים ונשים כאחד. מעבר להשפעות הפיזיולוגיות של התהליך, אלופציה יכולה להוביל למתח נפשי וסטרס ולהשאיר חותם נפשי עמוק, כמו כן, משפיעה על דימוי העצמי והתפיסה החברתית של הפרט. 

קרא עוד »

עולם ללא שיער: הסבר על אלופציה קונגניטה ועוד…

ההבנה של המכניזם הגנטי המעורב בהתפתחות המצב יכולה לסייע באבחון מוקדם ובהתאמה של אסטרטגיות טיפול אפשריות. אף על פי שאין כיום טיפול המאפשר לשחזר את צמיחת השיער באופן מלא, פתרונות תמיכה והתמודדות יכולים לשפר את איכות החיים ולסייע לאנשים להרגיש טוב יותר עם מראהם ועם עצמם.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר: