* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

תחקיר מיוחד: האמת מאחורי טיפולים להצמחת שיער

החלום על שיער מלא וחזק, מאלץ גברים לרכוש טיפולים נגד התקרחות בעשרות אלפי שקלים. אלא שמסתבר כי לאחר הטיפול נשארים רבים מהם קירחים משני הכיוונים – בלי שיער, וגם בלי כסף בבנק. האם כולם מוכרים חלומות, או שקיימים בתעשייה גורמים שמוכנים לקחת אחריות ממשית על התוצאות של לקוחותיהם?
תוכן עניינים

מה מסתתר מאחורי ההבטחות הגדולות?​

מאת: ניסן אטינגר

לא פלא ששוק הטיפולים להצמחת שיער בישראל מגלגל עשרות מיליוני שקלים בשנה. במצב בו 2 מכל 3 ישראלים סובלים מהתקרחות, תמיד יימצאו יזמים שיזדרזו לתרגם את המצוקה לכסף.

הם פונים לגברים שאבדן השיער גורם לפגיעה קשה בביטחונם העצמי, ומבטיחים טיפול שיעצור את הנשירה ויצמיח את השיער מחדש.

 אולי יעניין אותך גם:

שיטה חדשה לטיפול  בהתקרחות?

כיצד לעצור את הנשירה בלי לסבול מתופעות לוואי

7 מאכלים פשוטים שיכולים  למנוע  התקרחות מוקדמת

מגוון הטיפולים רחב

קיימים מבחר טיפולים, לדוגמא: קסדת לייזר, זריקות, פלסמה, החדרת מינוקסידיל ע”י לחץ אויר, ועוד.

פרקטיקות אלו משמשות לטיפול בהתקרחות מזה שנים רבות, ונראה שהן מצליחות לעכב את הנשירה ואף לעודד צמיחה אצל חלק מהמטופלים.

אבל איזה חלק מהמטופלים מצליחים לעצור את הנשירה ולהצמיח שיער חזרה, וכמה מהם לא רואים שום שיפור?

התשובה לא ברורה, ונראה שאחוזי ההצלחה הם סוד שמור בתעשייה. האם הסיבה לכך היא חששם של בעלי המכונים, שחשיפת הנתונים האמתיים תרתיע את לקוחותיהם מלהמר על סיכויי ההצלחה המפוקפקים?

למרות בדיקות התאמה שהמכונים מתיימרים לבצע – נראה שאין להם מושג אמתי למי יעזור הטיפול, ולמי לא.

מספר אבי, 26, לקוח של מכון שהבטיח הצמחת שיער:

“בדקו לי את השיער באולטרה-סאונד ואמרו שיש הרבה זקיקים ולכן הטיפול יהיה יעיל בשבילי. שמחתי.

מיד התחייבתי לסדרה של 40 טיפולים ב 17,000 ש”ח. הייתי יוצא קבוע מוקדם מהעבודה בימי רביעי, נוסע 50 דקות באוטובוס. לא פספסתי אף טיפול כי הנשירה דיכאה אותי נורא, ממש התבאסתי לצאת מהבית. הייתי מוכן לעשות כל דבר… מאוד קיוויתי שזה יעזור.

אבל עכשיו אני מבין שהם ניצלו אותי. השיער ממשיך לנשור ואני לא רואה שום שיפור. אני מרגיש לגמרי מושפל שהצליחו להערים עלי. למרות שאם תהיו שם, הם משכנעים. משכנעים מאוד”.

רועי, 22, מראש העין רכש חבילת טיפולים ב 13,500 ש”ח.  כאשר לאחר שלושה חודשים ראה שאין שום שיפור, ביקש להפסיק את הטיפול ולקבל לפחות חלק מכספו בחזרה. מהתשובות שקיבל הבין שהוא  לא הראשון, ושאין שום סיכוי לקבל  החזר כספי .

“ממש התעצבנתי. אני חייל משוחרר וזה המון כסף בשבילי, אבל הייתי מוכן לשים את הסכום כי הרגשתי שבקצב נשירה הזה, תוך שנתיים שלוש אשאר קירח לגמרי. אין סיכוי שאוותר על השיער בגיל כזה צעיר. אז התאמצתי, לקחתי את כל הכסף שיש לי וגם קצת עזרה מההורים, וסגרתי את הסדרה.

כשקלטתי שעבדו עליי, נפגעתי מאוד. בהתחלה דיברתי יפה. אחר כך צעקתי ועשיתי בלאגן. רציתי שיחזירו כסף כי לא ראיתי שום שיפור. אבל לא היה עם מי לדבר. הם אמרו שלא הבטיחו שום דבר, ושהתוצאה תלויה במצב האישי של כל אחד. “

סיפורים דומים שמעתי גם מיונתן, רון, עלי ואריאל. עמדתי לסגור את התחקיר עם המסקנות העגומות האלה, כאשר עלי התקשר והודיע שכבר ארבעה חודשים הוא משתמש בטיפול חדש. לטענתו הנשירה הפסיקה ושיער חדש התחיל לצמוח באזורים הדלילים.  

עלי התראיין לכתבה כאחד מנפגעי המכונים, לאחר שעבר סדרת טיפולים שלא שיפרה בכלום את מצב ההתקרחות שלו. לכן הופתעתי מאוד מהטלפון הזה.

האם יש שיטה חדשה שבאמת מצליחה לעצור את הנשירה ולהצמיח שיער חדש על הקרקפת?

לפי התמונות של עלי, ייתכן שכן .

עלי ס. , 32:  ” ראיתי איזה פרסומת בפייסבוק, של טיפול בהתקרחות שמתחייבים להחזיר כסף אם אין תוצאות. היה לי מאוד קשה להאמין, אחרי שכבר רימו אותי ב 6,500 ש”ח במכון בחיפה,  אבל אמרתי, בכל זאת נבדוק. התקשרתי, ראיתי שזה נראה הגיוני. שבאמת הם מתחייבים בכתב  להחזיר כסף אם אני לא מרוצה. אז החלטתי לנסות והזמנתי ערכה.

 אני מטפל עכשיו ארבעה חודשים, ותראי בעצמך. הנשירה הפסיקה לגמרי.  הקרחת שהייתה לי מאחורה כבר התכסתה לגמרי בשיער. מקדימה גם נהיה הרבה יותר מלא.  אני ממשיך לטפל ורואה כל שבוע עוד שערות חדשות.

במפרצים נשאר אותו דבר, אבל הם אמרו מראש שהמפרצים שלי כבר חלקים לגמרי ושם אין סיכוי לשיפור. לא נורא, זה פחות מפריע לי”.

מסתבר שהמוצר החדש נקרא “שורשים“.

מדובר בערכה לשימוש ביתי, שמשלבת טיפול ברולר מחטים עם תמצית צמחים שחוסמת את הורמון הDHT.

האם באמת מדובר בתגלית, או שעלי נפל במקרה על הצד הטוב של הסטטיסטיקה הפעם?

 נפגשתי עם ורד פרידמן, הבעלים של “שורשים”.

  • אני רוצה לשאול אותך שאלה ששאלתי הרבה אנשים בתעשייה שלך, ועד היום לא הצלחתי לקבל עליה תשובה. מהם אחוזי ההצלחה של הטיפול של “שורשים”?   

ורד: המוצר הזה נמכר עם אחריות בכתב לתוצאות או כסף חזרה. זה גם מנוסח בצורה מאוד ברורה- אם הלקוח לא מרוצה, הוא לא צריך להוכיח כלום. פשוט שולח לנו בדואר את הערכה המשומשת ומקבל חזרה כסף.  חד וחלק.

יש לנו 12% החזרות. זאת אומרת ששאר הלקוחות , 88%, מקבלים תוצאות שהם מרוצים מהן.

  • סלחי לי על החשדנות, אבל נתת פה נתונים יומרניים מאוד.  

החשדנות ברורה. אתה יודע מה? בוא אפתח לך את הנתונים שלנו. כרגע. ישר מתוך המחשב שלי. תראה את המספרים  בעצמך.

  • או קי. את יודעת להגיד לי איך זה בהשוואה לענף?

תראה ,חוץ מכל מני סיפורים שמגיעים אלי דרך לקוחות? אני לא יודעת מספיק לעומק מה קורה אצל המתחרים. הדבר היחיד שאני יכולה להגיד לך בביטחון, זה שיש הרבה אנשים ששילמו הרבה כסף, לא קיבלו שום תוצאות, ומרגישים מרומים. לכן היה לי ברור שאני הולכת לתת אחריות רצינית לתוצאות או כסף חזרה. רק ככה גם אנשים שכבר איבדו את האמון לא יחששו לתת סיכוי לפתרון הזה, ויקבלו הזדמנות להציל  את השיער שלהם .

  • איך בדיוק  זה עובד?   

הגדולה בשיטה הזו, זה השילוב של ידע מהרפואה הסינית העתיקה עם טכנולוגיה חדשנית. מה שאנחנו עשינו, זה בעצם התאמת השיטה לטיפול ביתי בטכנולוגיה מתקדמת. ככה הצלחנו להשיג שתי מטרות: טיפול אינטנסיבי יומיומי שמשיג  תוצאות הרבה יותר טובות, ועלות  נמוכה בצורה מאוד משמעותית.

  • מהי ההתחייבות שלכם? למה יכול אדם שמתחיל מחר את הטיפול לצפות?

אתה יכול לצפות לתוצאות תוך 70-80 ימים. תראה שהנשירה נעצרת, שיערות חדשות מופיעות, והשיער הקיים נהיה עבה וחזק יותר.  בתכלס, אתה תראה שהראש פשוט נראה מלא יותר בשיער.

וההתחייבות שלנו מאוד פשוטה – תוצאות תוך 90 יום או כסף חזרה. מי מחליט אם יש או אין תוצאות? רק הלקוח. אם הלקוח לא מרוצה, כנראה לא הצלחנו לעזור לו מספיק- ומגיע לו לקבל כסף חזרה.

  • אני חייב להודות שזה נשמע קצת קיצוני.  את לא חוששת שלקוחות ירמו אותך?

אני מאמינה ללקוחות שלי, והם מאמינים לי. עובדה. זה עובד מצוין.

תראה, הרי אדם לא מחליט לקנות “שורשים SOS”  בגלל שהוא רוצה לשלם לנו כסף, כדי לקבל אותו בחזרה אחרי 3 חודשים.  אתה קונה “שורשים” כי אתה רוצה שהנשירה תיעצר ושיער חדש יצמח.

 עכשיו – כעבור שלושה חודשים, כשתראה שהנשירה נעצרה ושיער חדש צומח – מה תעדיף לעשות? להמשיך לטפל, או להחזיר את הערכה ולקבל כסף חזרה? ברור שלהמשיך לטפל.

לכן 88% מהלקוחות שלנו ממשיכים לטפל ולראות תוצאות.

וה 12% שמבקשים כסף חזרה?  אני מאמינה להם שאצלם כנראה הטיפול לא הצליח, ומחזירה להם כסף בשמחה.

  • אם מדובר בכזאת בשורה מהפכנית, איך ייתכן שלא כולם שמעו עליכם כבר?

ענף הטיפולים בהתקרחות מגלגל מיליארדים. מדובר בתקציבי שיווק של מיליונים רבים, שלנו אין אותם. אנחנו לא מחפשים למכור את המותג, או להיבלע בתוך איזו חברת ענק. אנחנו חברה משפחתית עם מוצר מעולה שנותן תוצאות אמתיות. הקשר הישיר ללקוח חשוב לנו מאוד. תקציבי השיווק שלנו זעירים, ולכן הרבה אנשים לא מכירים אותנו.

הרבה מאוד לקוחות מגיעים אלינו מפה לאוזן, בעקבות המלצות שקיבלו מחברים. ייתכן שבהמשך נחליט לגדול ולצאת בקמפיין שיווק יקר, אבל זה יחייב העלאת המחיר ללקוח בצורה משמעותית.

  • ואת טוענת שהטיפול הזה יכול לעזור לכל אחד?

לצערי לא. הטיפול עוזר רק לגברים שהתחילו להקריח לפני פחות מעשר שנים, ושיש להם עדיין שיער על הראש. אזורים שהם כבר חלקים לגמרי, בלי שיער בכלל, לא מתאימים לטיפול ולא יראו תוצאות.

  • איך אתם ערוכים מבחינה לוגיסטית? כמה מרכזים פתחתם כרגע?

כל העניין של מרכזים טיפוליים מיותר לגמרי מבחינתי.

הלקוחות שלנו רוצים לעצור את הנשירה ולהצמיח בחזרה שיער על הראש. הם חייבים לפעול בדחיפות, כי כל חודש שעובר מחמיר את מצב השיער שלהם. הם גם אנשים צעירים ברובם, והתקציב שלהם מוגבל.

 לכן החלטנו לחתוך את כל מה שלא באמת שייך לעניין, ולהשאיר רק את הטיפול עצמו.  בלי כל הקשקושים היקרים מסביב. אנחנו שולחים את הערכה ללקוח הביתה, וככה מצליחים לתת פתרון מעולה, באחריות לתוצאות, ובמחיר שכמעט כל אחד יכול לעמוד בו.

במקביל יש לנו מחלקת שירות טלפונית נהדרת, שהלקוח מקבל בה את כל תשומת הלב שהוא צריך.

  • מעבר לטיפול שלכם, יש לך טיפ שיכול לעזור לבחור צעיר שהתחיל לסבול מנשירה?   

לפעמים שינוי קטן ופשוט בתפריט יכול לעזור. להוסיף ויטמינים ומינרלים שאולי חסרים, ושאפשר לקבל אותם בקלות מכמה פריטי מזון שנמצאים בכל מטבח. או הרגלים שגורמים לנשירה מוגברת, ואיך להימנע מזה בקלות.

הלקוחות שלנו מקבלים תמיד את ההמלצות הכי מעודכנות ישר למייל או לוטצאפ, ככה הם יכולים לעזור לטיפול ולקבל תוצאות עוד יותר טובות. לראות את הראש מתמלא מהר יותר.

אני אשלח לך קישור שיאפשר לך לתת את המידע החשוב הזה גם לקוראים שלך.

כדי לדעת עכשיו מהן  6 הפעולות הפשוטות שיעזרו לך להלחם בהתקרחות, לחץ כאן.

בצד השני אתה ממלא רק 2 פרטים, וחושף את הסודות מיד ובחינם.

טיפולים להצמחת שיער
5/5

רוצה פרטים נוספים על המוצרים של שורשים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

חברת שורשים מחזיקה בפטנט חדשני המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה ומעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. כל זה בטיפול ביתי טבעי ופשוט המוגן היגיינית ע״י כל תקנות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שורשים:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

דרכים לשמור על בריאות השיער והקרקפת בגיל המבוגר

בעולם המודרני, שבו המראה החיצוני תופס מקום חשוב בחיי היומיום, שמירה על בריאות השיער והקרקפת הופכת לנושא מרכזי בתחום הטיפוח האישי. עם התקדמות הגיל, נתקלים רבים באתגרים כמו נשירת שיער, שיער דליל ואף התקרחות. אך האם ניתן להאט את התהליכים הללו ואף להפוך אותם? במאמר זה נצלול לעומקם של מגוון פתרונות טבעיים ויעילים, ונכיר את הפורמולה המהפכנית של ‘שורשים’, המבטיחה לשנות את כללי המשחק בתחום בריאות השיער והקרקפת, גם בגיל המבוגר.

קרא עוד »

שורש הבעיה: איך מתמודדים עם אובדן שיער

בעידן שבו המראה החיצוני תופס מקום מרכזי בתרבות שלנו, אובדן שיער עלול להיות חוויה מטלטלת לרבים. זהו לא רק עניין של שינוי במראה, אלא גם עניין בעל השפעה על הזהות, הביטחון העצמי ולתחושת הבריאות שלנו. 

קרא עוד »
יתרונות וחסרונות של השתלת שיער

כל מה שרציתם לדעת על השתלת שיער

השיער שלנו חשוב לנו, הוא חלק עיקרי מהמראה החיצוני שלנו והוא משפיע רבות על ההערכה העצמית שלנו. נשירת שיער עלולה להיות תהליך לא נעים, ואחת מהדרכים לשקם ולהחזיר את השיער שאבד היא ביצוע השתלת שיער. במאמר זה נצלול לעומק הדבר ונבין מהי השתלת שיער, באילו מקרים נבצע אותה ומהם היתרונות והחסרונות בה.

קרא עוד »
התקרחות

נשירת שיער פתאומית

לשיער שלנו יש חשיבות גבוהה, הוא יכול לשקף בעבורנו (ובעבור אחרים) את הזהות שלנו, את מי שאנחנו ואת הבריאות שלנו. נשירת שיער פתאומית היא חוויה לא נעימה והרבה פעמים גם מלחיצה בעבור מי שחווה אותה. במאמר זה נעמיק בתופעה כדי להבין מהי נשירת שיער פתאומית, כיצד נוכל לאבחן אותה בזמן, מה יכול לגרום לה ומה ניתן לעשות כדי לטפל בה.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר: