* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

מיתוסים על נשירת שיער

תוכן עניינים
מיתוסים נשירת שיער

נשירת שיער היא בעיה רפואית נפוצה מאוד שמטרידה מיליוני אנשים ברחבי העולם. רבים מאיתנו חווים בשלב כלשהו בחייהם נשירת שיער מוגברת, שעלולה לגרום לדאגה, חוסר ביטחון ופגיעה באיכות החיים.

ישנם מיתוסים ואמונות שגויות רבות לגבי הסיבות והטיפול בנשירת שיער.

חלק מהמיתוסים הנפוצים הם שרחצה יומיומית גורמת לנשירה, שזו בעיה תורשתית בלבד או שצריכת מזונות מסוימים גורמת או מונעת נשירה. בפועל, התמונה מורכבת יותר ומעורבים בה גורמים רבים. במאמר זה נבחן מספר מיתוסים נפוצים בנושא נשירת שיער ונראה מהי האמת המדעית מאחוריהם. כמו כן, נציג פתרון טבעי ויעיל שפותח במיוחד לטיפול בבעיית נשירת השיער.

האם רחצה יומיומית של השיער גורמת לנשירה?

אחד המיתוסים הנפוצים ביותר הוא שרחצה תכופה מדי של השיער, למשל מדי יום, גורמת לנשירת שיער מוגברת. ישנם אנשים שמאמינים שהשימוש היומיומי בשמפו והחשיפה התכופה למים פוגעת בבריאות הקרקפת וגורמת לשיער ליפול. אולם נבדק ונמצא שאין שום קשר בין תדירות הרחצה לבין כמות נשירת השיער.

רחצה יומיומית עם שמפו איכותי ומתאים לסוג השיער אף עשויה להיות מועילה, מכיוון שהיא מסירה לכלוך ושומן מהקרקפת ומאפשרת לעור לנשום. הדבר החשוב הוא להימנע משימוש במים חמים מדי, עם שגרת שטיפה נכונה ושימוש במוצרים מתאימים, ניתן לרחוץ את השיער מדי יום ללא חשש לנזק.

שטיפת שיער, נשירת שיער

נשירת שיער היא בהכרח תורשתית?

מיתוס נפוץ הוא שנשירת שיער נגרמת אך ורק מגורמים תורשתיים וגנטיים. ישנם אנשים הטוענים שאם יש במשפחה נטייה לנשירת שיער זה הגורם להופעתן של קרחות בשיער, אין שום דבר שניתן לעשות כדי למנוע זאת. אכן, בחלק מהמקרים נשירת שיער קשורה לנטייה תורשתית כלשהי. למשל, תסמונת או מחלה גנטית הפוגעת בכלי הדם או העצבים בקרקפת. אולם, ברוב המקרים מעורבים גם גורמים נוספים בנשירת השיער.

גורמים אחרים יכולים להיות תזונה לקויה, חשיפה למזהמים וכימיקלים, לחצים וחרדה, שינויים הורמונליים ועוד. גם אם יש נטייה תורשתית, בדרך כלל ניתן לעכב או למנוע נשירת שיער על ידי אימוץ אורח חיים בריא ושימוש בטיפולים מתאימים.

מיתוסים נפוצים על תזונה ונשירת שיער

קיימים מיתוסים רבים על קשר בין תזונה לנשירת שיער, אך נראה שלא כל הוויטמינים והמינרלים בדיאטה קשורים באופן ישיר לבריאות השיער. ידוע שוויטמינים מסוימים כמו ויטמין A, ויטמין B7 ביוטין וברזל, תורמים לבריאות השיער ולמניעת נשירה. לעומת זאת, אין ראיות חד משמעיות שוויטמינים אחרים כמו ויטמין C או ויטמין D משפיעים על בריאות השיער.

לכן, במקום מיתוסים, מומלץ להקפיד על צריכה מספקת של הוויטמינים והמינרלים שידועים כתומכים בבריאות השיער ומונעים נשירה. דיאטה מאוזנת העשירה בוויטמינים A, B7 וברזל יכולה לתרום רבות למניעת נשירת שיער.

הקשר בין נשירת שיער למזון

הפתרון של שורשים לנשירת שיער

שורשים, לאחר שנים של מחקר, פיתחה פורמולה טבעית ומהפכנית לטיפול בבעיית נשירת השיער וקידום צמיחת שיער חדש ובריא. הפורמולה שלהם מיוצרת מחומרים טבעיים שתורמים לבריאות הקרקפת והשיער.

הפורמולה של שורשים מכילה רק מרכיבים טבעיים כמו ויטמינים, מינרלים ותמציות צמחים יעילות, הפועלים יחדיו לחיזוק הקרקפת ואספקת המרכיבים הדרושים לזקיקי השיער.

למעשה, הפורמולה מונעת נשירה ומעודדת צמיחה של שיער חדש. שורשים ביצעה מחקרים קליניים שהראו כי הפורמולה שלה יעילה בעצירת נשירת שיער וגידול שיער חדש. המוצר טבעי לחלוטין וחסר תופעות לוואי. אנו ממליצים עליו לכל מי שסובל מנשירת שיער ומעוניין בפתרון בריא ויעיל.

אם אתם סובלים מנשירת שיער, הפתרון האמיתי נמצא בפורמולה הטבעית שלנו. השאירו לנו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם לשיחת ייעוץ בה תחליטו יחד האם הטיפול מתאים עבורכם או לא.

לסיכום

אם אתם סובלים מנשירת שיער ומחפשים פתרון בטוח, טבעי ויעיל – המוצר של שורשים הוא הפתרון המושלם עבורכם. הפורמולה המהפכנית שפותחה על ידי שורשים לאחר שנים של מחקר, הוכחה במחקרים קליניים כיעילה ביותר בעצירת נשירת שיער וגידול שיער חדש ובריא. המוצר מכיל רק מרכיבים טבעיים שפועלים לחיזוק הקרקפת וזקיקי השיער ולמניעת נשירה. הוא נטול תופעות לוואי ובטוח לשימוש לטווח ארוך. 

אז קדימה, הזמינו היום את המוצר המהפכני של שורשים לשיער שלכם. תוכלו סוף סוף להיפטר מבעיית נשירת השיער וליהנות משיער עבות, בריא ומלא. 

לאחר 5 חודשי טיפול

רוצה פרטים נוספים על המוצרים של שורשים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

חברת שורשים מחזיקה בפטנט חדשני המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה ומעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. כל זה בטיפול ביתי טבעי ופשוט המוגן היגיינית ע״י כל תקנות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שורשים:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

האם דיאטה עלולה לפגוע בבריאות השיער ולהוביל לנשירה?

תזונה לא מאוזנת, דיאטות קיצוניות וחוסר בויטמינים ומינרלים יכולים לגרום לנשירת שיער ולפגיעה בבריאות הקרקפת. במאמר זה נבחן את הקשר בין דיאטה לשיער, נסקור את הגורמים התזונתיים המרכזיים שמשפיעים על בריאותו, ונמליץ על דרכים לשמור על שיער בריא ומלא חיים.

קרא עוד »

האם שום הוא כתרופת סבתא לאלופציה?

שום, הידוע כאנטיביוטיקה טבעית, מציע מגוון יתרונות לטיפול באלופציה. הטיפול המסורתי בשום רווח בקרב רבים המאמינים ביכולותיו לשפר את בריאות הקרקפת ולעודד צמיחת שיער. במאמר זה, נחקור כיצד שימוש בשום יכול לסייע בטיפול בנשירת שיער ונבחן את דרכי השימוש המומלצות, כמו גם את היתרונות הנוספים של השום לבריאות השיער.

קרא עוד »

נשירת שיער אצל נשים – כל מה שרצית לדעת

נשירת שיער אצל נשים היא תופעה נפוצה אך לעיתים קרובות לא מדוברת מספיק. השיער שלנו הוא הרבה יותר מסתם חלק מהמראה החיצוני שלנו; הוא מבטא את האישיות והביטחון העצמי שלנו. כשאנחנו מתחילות לחוות נשירת שיער, זה יכול להוביל לתחושות של תסכול, חוסר אונים ואפילו דיכאון. אבל חשוב לדעת שאנחנו לא לבד, ויש פתרונות שיכולים לעזור.

קרא עוד »

אלופציה אראטה בילדים – איך עוצרים את הנשירה!

אלופציה אראטה היא מצב אוטואימוני הגורם לנשירת שיער פתאומית, שיכולה להיות טראומטית במיוחד עבור ילדים ומשפחותיהם. המצב עלול להשפיע על הביטחון העצמי של הילד וליצור תחושת אי-נוחות חברתית. במאמר זה נבחן את דרכי האבחון המוקדמות ואת הטיפולים השונים – קונבנציונליים ואלטרנטיביים – הזמינים כיום. נציג גם טכנולוגיות חדשניות ותמיכה נפשית וחברתית הנחוצות כדי להתמודד עם המצב בצורה הטובה ביותר.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר: