* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

טיפול בנשירה לגבר

ישנו רגע מסוים בחייהם של הרבה גברים, בו הם מגלים כי הם מתחילים לאבד את השיער שלהם. המבט הזה במראה, שמגלה שישנה התחלה של מפרץ, או נקודה ריקה במקום בו היה פעם שיער, הוא מבט מלחיץ, שגורם לאנשים להרגיש זקנים ולא טוב עם עצמם. 
תוכן עניינים
התקרחות

אנשים קמים בבוקר ומגלים שקו השיער שלהם נסוג, או שהאזור בקדמת הראש הוא קצת יותר דליל מהחלקים האחרים, כאשר בהרבה מאוד מקרים, אנשים כבר מתחילים לחפש אחר טיפול בנשירה לגבר אשר יהיה אפקטיבי.

מציאת טיפול בנשירה לגבר

הנושא של חיפוש אחר טיפול בנשירה לגבר הזה הוא כאוב ומורכב, וישנה בחירה חשובה לבצע. האם להיכנע לטבע ולהוריד את השיער, או להמשיך להתנהל כרגיל, או לבצע פעולות אקטיביות שיאטו או יפסיקו את אובדן השיער. 

הרבה אנשים אשר מתחילים לאבד את השיער, מאבדים את הביטחון העצמי ונפגעים באספקטים אישיים, זוגיים ואפילו מקצועיים. נראות וטיפוח הם חשובים מאוד בגילאים הצעירים ולכן, אנשים בוחרים שלא לוותר.

הטכנולוגיה מתקדמת בתחום טיפול בנשירה לגבר

לא רק גברים סובלים מהקרחה, אך כמובן שמדובר בהרבה יותר גברים מנשים. ההקרחה אצל גברים מתחילה גם בגיל מוקדם יותר, ולכן, חשוב להתחיל בטיפול מוקדם, כאשר חלקיקי השיער עוד מתפעלים טוב, כדי להגיע לתוצאות טובות יותר. 

בחיפוש אחר טיפול בנשירה בגבר מגלים מהר מאוד כי הטכנולוגיה של היום כל כך מתקדמת, כך שיש המון דרכים להגיע לתוצאות נהדרות. הסוד הוא להתחיל מטיפולים קלים וסולידיים, ולהמשיך קדימה לטיפולים כירורגיים ופולשניים יותר כמוצא אחרון.

האפשרויות של טיפול בנשירה לגבר

בעבר, טיפול בנשירה לגבר היא מסתכם או בפיאה או בניתוחים מפוקפקים של השתלות שיער, עם תוצאות שהיו בינוניות במקרה הטוב, ומזעזעות במקרה הרע. הפתרונות הללו עדיין קיימים, אך הם כמובן פחות פופולריים ועדיין די יקרים. 

כיום האפשרויות הן הרבה יותר מושכות, כאשר בראש ובראשונה, ניתן להתחיל עם תרופות סבתא ותכשירים ביתיים, ולראות האם יש תוצאות. מדובר באחוזי הצלחה נמוכים, אך משהו ששווה ניסיון שכן הוא ללא כל סיכון או הוצאות מיותרות.

האופציות הנגישות של טיפול בנשירה לגבר

אנשים אשר מיצו את האופציות הביתיות יכולים להמשיך לשתי האופציות המרכזיות שלא כוללות ניתוח – שימוש בספריי או תכשירים, העשויים לרוב מקראטין לשיער, או שימוש בתוספות שיער חדשניות. הספריי או התכשירים הם פתרונות זמניים וזולים, אשר מכסים את האזורים הקרחים וממלאים אותם. 

בעזרת מכשיר כמו דרמה רולר אפשר גם לעורר את החלקיקים, והוא הוכיח את עצמו כיעיל עבור הרבה אנשים. תוספות השיער הן פתרון לטווח יותר ארוך, אך הן מעט יקרות יותר, ולאו דווקא מתאימות להרבה גברים.

הבחירה האיכותית ביותר בנושא טיפול בנשירה לגבר

האופציה הטובה ביותר בנושא של טיפול בנשירה לגבר היא כמובן ניתוח להשתלת שיער. הטכנולוגיה היום היא כל כך מתקדמת, כך שהשיטת הביצוע היא מהירה, פולשנית במידה מועטה, כמעט לא כואבת ובעיקר אפקטיבית מאוד. 

לרוב, ההשתלות נעשות בטורקיה, שהיא בירת ההשתלות העולמית, והתוצאות הן מרהיבות. אנשים שטסו לטורקיה עם שיער דליל, קו שיער נסוג, וקרחות במרכז הראש, חוזרים עם רעמה מרשימה בסך הכל כמה ימים לאחר מכן.

נגיש וזמין – טיפול בנשירה לגבר

טיפול בנשירה לגבר הוא תחום נגיש וקל מאוד כיום. ראשית, לא כל הגברים מתמודדים עם הבעיה, ובוחרים פשוט לגלח את הראש, בדבר שהוא מאוד מקובל. אם בחרתם להתמודד, תוכלו להתחיל בקלילות עם תכשירים ומשחות שונות, או דרמה רולר לעידוד צמיחה. 

במקרה והלכתם לכיוון קיצוני יותר – השתלת שיער בטורקיה לבטח תעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

רוצה פרטים נוספים על המוצרים של שורשים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

חברת שורשים מחזיקה בפטנט חדשני המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה ומעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. כל זה בטיפול ביתי טבעי ופשוט המוגן היגיינית ע״י כל תקנות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שורשים:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

האם דיאטה עלולה לפגוע בבריאות השיער ולהוביל לנשירה?

תזונה לא מאוזנת, דיאטות קיצוניות וחוסר בויטמינים ומינרלים יכולים לגרום לנשירת שיער ולפגיעה בבריאות הקרקפת. במאמר זה נבחן את הקשר בין דיאטה לשיער, נסקור את הגורמים התזונתיים המרכזיים שמשפיעים על בריאותו, ונמליץ על דרכים לשמור על שיער בריא ומלא חיים.

קרא עוד »

האם שום הוא כתרופת סבתא לאלופציה?

שום, הידוע כאנטיביוטיקה טבעית, מציע מגוון יתרונות לטיפול באלופציה. הטיפול המסורתי בשום רווח בקרב רבים המאמינים ביכולותיו לשפר את בריאות הקרקפת ולעודד צמיחת שיער. במאמר זה, נחקור כיצד שימוש בשום יכול לסייע בטיפול בנשירת שיער ונבחן את דרכי השימוש המומלצות, כמו גם את היתרונות הנוספים של השום לבריאות השיער.

קרא עוד »

נשירת שיער אצל נשים – כל מה שרצית לדעת

נשירת שיער אצל נשים היא תופעה נפוצה אך לעיתים קרובות לא מדוברת מספיק. השיער שלנו הוא הרבה יותר מסתם חלק מהמראה החיצוני שלנו; הוא מבטא את האישיות והביטחון העצמי שלנו. כשאנחנו מתחילות לחוות נשירת שיער, זה יכול להוביל לתחושות של תסכול, חוסר אונים ואפילו דיכאון. אבל חשוב לדעת שאנחנו לא לבד, ויש פתרונות שיכולים לעזור.

קרא עוד »

אלופציה אראטה בילדים – איך עוצרים את הנשירה!

אלופציה אראטה היא מצב אוטואימוני הגורם לנשירת שיער פתאומית, שיכולה להיות טראומטית במיוחד עבור ילדים ומשפחותיהם. המצב עלול להשפיע על הביטחון העצמי של הילד וליצור תחושת אי-נוחות חברתית. במאמר זה נבחן את דרכי האבחון המוקדמות ואת הטיפולים השונים – קונבנציונליים ואלטרנטיביים – הזמינים כיום. נציג גם טכנולוגיות חדשניות ותמיכה נפשית וחברתית הנחוצות כדי להתמודד עם המצב בצורה הטובה ביותר.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר: