* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

פתרון לנשירת שיער

תהליך ההתקרחות הוא תהליך טבעי אשר מתרחש אצל הרבה מאוד גברים ונשים כאשר הם מגיעים לגיל הבגרות. מרבית המקריחים הם כמובן גברים, הנמצאים בעשור השלישי או הרביעי לחייהם, ומתחילים לחוות סימנים פיזיולוגיים של הזדקנות על כל המשתמע מכך. 
תוכן עניינים
התקרחות

ברוב המקרים, אנשים מתחילים לראות “מפרצים” ודלילות באזורים מסוימים בפדחת, ונסיגה של קו השיער. השאלה היא איך מתמודדים עם נשירת שיער של גברים והאם יש פתרון לנשירת שיער אשר יהיה אפקטיבי וישיג תוצאות איכותיות.

המטרה: מציאת פתרון לנשירת שיער

בחיפוש אחר פתרון לנשירת שיער אצל גברים אפשר למצוא לא מעט אפשרויות. האופציה הקלה והנגישה ביותר היא כמובן פאה, אך מדובר בפתרון לא אסתטי, מעט מביך ומאוד יקר, כך שאנשים רבים פשוט נמנעים ממנו כיום. 

ניתן לקנות פאות, ואף לבצע התאמה ספציפית עבור הראש שלכם, כדי לקבל מראה טבעי ככל שניתן. עם זאת, מדובר בתוצאה שהיא לרוב ברורה לעין, לא טבעית, ולא נכונה, וכיום הנושא הזה ננטש כמעט לחלוטין.

פתרון לנשירת שיער – מגוון אופציות

בחיפוש אחר פתרון לנשירת שיער ניתן לראות גם אפשרויות רבות של תכשירים ומשחות שונות. אותם תכשירים נועדו כדי להסתיר את הנקודות הקירחות על הראש, למלא אותן, ולעודד את צמיחת השיער סביבן. 

התכשירים המתקדמים יכולים להיות עשויים מקרטין, אותו חומר ממנו עשוי השיער שלנו, או עם חומרים שונים שמעודדים את הגעת הדם לראש ועידוד הצמיחה בחלקיקי השיער. 

גם מכשירים כמו דרמו רולר, שפוצעים קלות את הראש ומעודדים צמיחה, הם מאוד פופולריים והוכיחו את עצמם כיעילים מאוד, לצד תכשירים שצובעים את הראש ו”מעלימים” את הנקודות הקירחות.

אחוזי הצלחה גבוהים במציאת פתרון לנשירת שיער

בעולם של נשירת השיער והטיפול הייעודי, אפשר למצוא גם לא מעט “תרופות סבתא”. יש הרבה פירות, ירקות ותכשירים שונים שאנשים שמחים למרוח על השיער ולקוות לתוצאות. 

אנשים הם שונים וכך גם החומרים שמשפיעים עליהם, כך שבהחלט ניתן לנסות, בעלויות נמוכות, ולקוות להיות מהבודדים שמקבלים תוצאה חיובית. אחוזי ההצלחה הם כאמור נמוכים, אך רמת הסיכון והעלות כמעט לא קיימות, כך שאין מה להפסיד.

פתרון לנשירת שיער – האופציה המועדפת כיום

האופציה הכי טובה, ללא צל של ספק, כאשר מחפשים אחר פתרון לנשירת שיער היא אופציית השתלות השיער. יש כיום המון אפשרויות בעולם השתלות השיער, כולל השתלות מקומיות ושיטות שונות ומשונות. 

עם זאת, עם ההצלחה של השתלות השיער בטורקיה אין להתווכח, וניתן לראות המון דוגמאות איכותיות מאוד לגברים שעברו את השיטה הטורקית, וכיום נהנים מראש מלא שיער, ללא מפרצים, קרחות או קו שיער נסוג.

פתרון לנשירת שיער – נוח וזול

עם הקידמה, מציאת פתרון לנשירת שיער הפך לדבר נוח וזול מאוד. ניתן להתייעץ עם המון מומחים ולבצע תהליכים שבעבר נראו מורכבים, בקלות יתרה. ההתמודדות של כל אחד מאיתנו עם הקרחה היא שונה, כאשר יש אנשים שמעדיפים לטפל בבעיה, ואחרים פשוט חיים איתה. חשוב לדעת שהאופציה לטפל תמיד קיימת, בין אם היא נקודתית, ובין אם היא אופציה קבועה.

פתרון לנשירת שיער – ההחלטה בידיים שלכם

כל אדם אשר מחפש אחר פתרון לנשירת שיער צריך לדעת שהאופציה הטובה והנוחה ביותר נמצאת, ללא ספק, בטורקיה. אם הפתרון הזה נראה מוגזם, יקר או לא הכרחי, אפשר לנסות מכשירים, תכשירים ומשחות שונות שבהחלט יכולים לתת מענה איכותי וטוב. היכולת להחליט נמצאת בידיו של כל אחד מאיתנו, ובדרך שבה הוא בוחר להתמודד עם אובדן השיער שלו.

רוצה פרטים נוספים על המוצרים של שורשים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

חברת שורשים מחזיקה בפטנט חדשני המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה ומעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. כל זה בטיפול ביתי טבעי ופשוט המוגן היגיינית ע״י כל תקנות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שורשים:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

השפעות הנפשיות של אלופציה

נשירת שיער, או אלופציה, היא תופעה שיכולה להופיע בכל גיל ולהשפיע על גברים ונשים כאחד. מעבר להשפעות הפיזיולוגיות של התהליך, אלופציה יכולה להוביל למתח נפשי וסטרס ולהשאיר חותם נפשי עמוק, כמו כן, משפיעה על דימוי העצמי והתפיסה החברתית של הפרט. 

קרא עוד »

האם דיקור סיני יעצור את נשירת השיער שלך?

דיקור סיני, אחת מהשיטות העתיקות ביותר ברפואה המסורתית של מזרח אסיה, מציע גישה ייחודית לטיפול במגוון מצבים רפואיים. באמצעות שימוש במחטים דקות המוחדרות לנקודות מדויקות בגוף, הדיקור מבקש לאזן את הצ’י – האנרגיה החיונית – לטיפול בבעיות רפואיות שונות. במאמר זה נסקור את הגישה הרפואית הזו ואיך היא משמשת כטיפול בנשירת שיער.

קרא עוד »

אלופציה סניליס: התקרחות נורמלית בגיל מתקדם

אלופציה סניליס היא תופעה המתאפיינת באובדן שיער טבעי שמתרחש עם העלייה בגיל, וכפי שהשם מרמז, היא נפוצה במיוחד בקרב מבוגרים וקשישים. עם זאת, למרות התפוצה הנרחבת שלה, התקרחות בגיל מתקדם עלולה להשפיע רבות על איכות החיים של אלו המתמודדים עמה; גם מבחינת הביטחון העצמי וגם בהיבטים חברתיים ופסיכולוגיים נוספים. 

קרא עוד »

עולם ללא שיער: הסבר על אלופציה קונגניטה ועוד…

ההבנה של המכניזם הגנטי המעורב בהתפתחות המצב יכולה לסייע באבחון מוקדם ובהתאמה של אסטרטגיות טיפול אפשריות. אף על פי שאין כיום טיפול המאפשר לשחזר את צמיחת השיער באופן מלא, פתרונות תמיכה והתמודדות יכולים לשפר את איכות החיים ולסייע לאנשים להרגיש טוב יותר עם מראהם ועם עצמם.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר: