* התחייבות לתוצאות תוך 90 יום - או כסף בחזרה!

לנצח את הגנטיקה טיפול בהתקרחות גברים

התקרחות גברית נחשבת לאחת מהתופעות הרפואיות האסתטיות הנפוצות בעולם. לאחר גיל ההתבגרות, אחוז גבוה מהגברים יתמודדו עם נסיגה של קו השיער הקדמי ובאזור המכונה הצדעיים.
תוכן עניינים
לנצח את הגנטיקה טיפול בהתקרחות גברים

ככל שהשנים עוברות, התופעה הופכת חריפה יותר, כאשר עד גיל 67, למעלה מ-80 מהגברים יחוו הידלדלות ניכרת בשיער והתקרחות. אם הגעת לכאן, וודאי ניסית מגוון שיטות לעצור את התופעה הזו, אך לא מצאת עדיין דרך בדוקה ויעילה לעשות זאת.

לפני שנספר לכם על הטיפול עצמו, חשוב להבין מדוע זה בכלל קורה. 

מחזוריות השיער

על הקרקפת צומחים זקיקי השיער והם עוברים מחזוריות הכוללת ארבעה שלבים: צמיחה, נסיגה, מנוחה ונשירה. באופן טבעי כל יום נושרות בין 100-180 שיערות. כאשר מדובר בהתקרחות ממש, נוצרת התקצרות בין משך השלב שהשערה צומחת, להתארכות שלה ולמנוחה. הסיבים הופכים דקים וזה מה שמוביל להידלדלות השיער. 

ההורמונים שמובילים לתהליך הזה

קיימים שני גורמים עיקריים שמעודדים התקרחות גברית. שילוב בין גנטיקה ותהליכים הורמונליים. ההורמון העיקרי שמוביל לתהליך ההתקרחות נקרא דיהידרוטסטוסטרון והוא נגזרת של ההורמון הגברי טסטוסטרון. נוצר תהליך מעובד עם אנזים הנקרא 5 אלפה – רדוקטאז. מנתונים עולה כי גברים המתמודדים עם הידלדלות של השיער והתקרחות, יש רמות גבוהות של האנזים הזה בקרקפת. זה בעצם מה שמעלה את ריכוזה הדיהידרוטסטוסטרון ונוצר מצב של התקרחות. 

מדוע אף שיטה שניסיתם עד עכשיו לא עבדה?

ובכן יש לא מעט שיטות ותכשירים הנמכרים בשוק שמציעים טיפול בבעיית ההתקרחות הגברית. רובם המוחלט לא יעילים ויש לכך כל מיני סיבות כמו, שילוב חומרים לא נכון. בעיה נוספת של אותם תכשירים ותרופות היא היותם מובילים להיווצרות של תופעות לוואי ותסמינים לא נעימים כמו, מרקם דביק של השיער, גירויים על עור הקרקפת ותגובות אלרגיות, צמיחה לא רצויה באזורים אחרים בגוף, פגיעה בחשק המיני ובתפקוד המיני. 

מדוע ”שורשים“ היא בשורה בתחום?

שורשים הינה פורמולה 100% טבעית. מדובר בפטנט חדשני ופורץ דרך המסייע לשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה, וכך מעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. תוך שלושה חודשים תראו שינוי של ממש ולא תאמינו שזה פשוט עובד. אין סיכונים, אין תופעות לוואי. 

כל מה שצריך זה להשקיע ולהתמיד בין 5-10 דקות בכל יום. מדובר בפורמולה טבעית המסייעת לעצור את הנשירה ולבלום את התהליך ההורמונלי שנוצר ללא תופעות לוואי. אחד היתרונות הבולטים של הטיפול שלנו הוא בכך שאנו מתחייבים לתוצאות. כלומר, אם תוך 90 ימים לא תרגישו בהבדל, כספכם יוחזר במלואו. 

מה כוללת הערכה שלנו?

הערכה כוללת עשרה בקבוקי ספריי של שורשים, רולר מזותרפיה איכותי, תעודת אחריות ומדריך שימוש בערכה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר בכל שאלה, לחצו על כפתור ייעוץ עם מומחה ונחזור אליכם בהקדם.

לנצח את הגנטיקה טיפול בהתקרחות גברים
5/5

רוצה פרטים נוספים על המוצרים של שורשים?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים אליך בהקדם!

חברת שורשים מחזיקה בפטנט חדשני המשקם שיער דליל, מחדש ומעבה את זקיקי השיער וסיב השערה ומעודד צמיחה מחודשת של זקיקי שיער רדומים. כל זה בטיפול ביתי טבעי ופשוט המוגן היגיינית ע״י כל תקנות משרד הבריאות לתקופת הקורונה.

כמה דברים חשובים שצריך לדעת על שורשים:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

האם מפרצים בשיער ניתנים למניעה?

מפרצים בשיער הם תופעה שמטרידה גברים רבים, במיוחד כאשר מתחילים להבחין בשינויים בקו השיער. התקרחות גברית היא נושא רגיש המשפיע על הביטחון העצמי ועל הדימוי האישי. השאלה המרכזית היא האם ניתן למנוע את הופעת המפרצים או לפחות להאט את התהליך.

קרא עוד »

 10 דרכים טבעיות להקלה על אלופציה אראטה בזקן

אלופציה אראטה היא מצב רפואי שבו מערכת החיסון תוקפת את זקיקי השיער, מה שגורם לנשירת שיער באזורים שונים בגוף, כולל הזקן. מצב זה יכול להיות מתסכל ומביך עבור רבים, במיוחד כאשר מדובר בזקן – סמל לגבריות וביטחון עצמי. במקום לפנות לטיפולים כימיים או תרופות, ישנן דרכים טבעיות רבות שיכולות לעזור להקל על המצב ולעודד את צמיחת השיער מחדש.

קרא עוד »

השפעות הנפשיות של אלופציה

נשירת שיער, או אלופציה, היא תופעה שיכולה להופיע בכל גיל ולהשפיע על גברים ונשים כאחד. מעבר להשפעות הפיזיולוגיות של התהליך, אלופציה יכולה להוביל למתח נפשי וסטרס ולהשאיר חותם נפשי עמוק, כמו כן, משפיעה על דימוי העצמי והתפיסה החברתית של הפרט. 

קרא עוד »

עולם ללא שיער: הסבר על אלופציה קונגניטה ועוד…

ההבנה של המכניזם הגנטי המעורב בהתפתחות המצב יכולה לסייע באבחון מוקדם ובהתאמה של אסטרטגיות טיפול אפשריות. אף על פי שאין כיום טיפול המאפשר לשחזר את צמיחת השיער באופן מלא, פתרונות תמיכה והתמודדות יכולים לשפר את איכות החיים ולסייע לאנשים להרגיש טוב יותר עם מראהם ועם עצמם.

קרא עוד »

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר: